Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63656
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή συνάντηση με την κατια έπειτα από πολύ εύκολη συνεννόηση.Εφτασε με καθυστέρηση 10 λεπτών και όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια πολύ κοντή κοπέλα 27-28 χρονων με γλυκο προσωπο,πρασινα ματια αλλα σώμα κατώτερο του μετρίου με περιτα κιλά.
Με το που μπήκε έκανε μπανακι και όταν επέστρεψε εγώ ήδη ειμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι,δεν πηρα πρωτοβουλιες για να δω τι θα κάνει,αυτη από την μεριά της δεν έκανε τίποτα παρά με κοιτούσε μ χάιδεψε λίγο μου έδωσε 2-3 φιλιά στο στόμα πεταχτά και μου εβαλε κατευθειαν προφηλαχτικο με τζελ ούτε καν πιπα μου πηρε και ξεκινήσαμε το σεξ,η αίσθηση δεν ήταν και πολύ καλή λόγο του τζελ.Δοκιμασαμε 3 στασεις,σε όλες το προσπάθησε χωρίς όμως η συμμετοχή της να είναι κάτι το ιδιαίτερο με εμένα να την πηδάω σε πολύ έντονο ρυθμό καταθεντωντας μέσα της.Στην συνέχεια ακολούθησε δυνατό μασαζακι απ την κατια και καπου εκεί έλαβε τέλος η συνεδρεια
Συνοψιζοντας η απόδοση της κατιας είναι κατώτερη του μετριου και σίγουρα χρειάζεται βελτίωση στις υπηρεσίες τις

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2017
Περιμενε τωρα να βγουν οι πολαξ και σμιλαιφ να σου πουν τα δικα τους. Ευτυχως φιλε επιβεβαιωνεις οτι η κοπελα δεν το εχει
27 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα αυτη θα βγουν εσυ ομως δεν μας ειπες βρηκες τελικα καποια να σου κανειΜατάκιΧμμμ;
TK
TASSOS karipidis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2