Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564967
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στοχευμένη για το κοριτσάκι μεσημεριανές ώρες. Δυο άλλα άτομα στον οικο αποκλειστικά για αυτή. Κατα το σαλονιαρισμα της βεβαιώθηκα ότι ότι έχει γραφεί είναι αλήθεια σχετικά με εμφάνιση. Είναι ένας άγγελος όπου και της το είπα κατ ιδιαν. Χρονος αναμονής στο δωμάτιο περι της μιας ώρας Θυμός
Όταν όμως μπήκε το ξέχασα. Το πρόγραμμα που επέλεξα μιας ώρας 100 ευρωπουλα.
Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες για τον Καναδά για να σπάσει ο πάγος. Φάνηκε ότι ήθελε να τελειώνει και ξεκίνησε μια πίπα που εμένα μου άρεσε γιατί απο την μια το αθώο της βλέμμα και απο την άλλη πόσο απαλά τον έπαιρνε με έφτιαξε και άρχισε απο πλευράς μου προσπάθεια να κρατηθώ. Μόλις το αντιλήφθηκε επιχείρησε να καβαλήσει, αλλά είχα αλλο σκοπο...την έφερα απο επάνω για ενα μικρής διάρκειας καθισματακι στο πρόσωπο μου να γευτώ το πανέμορφο μουνάκι της αν και στην αρχή πήγε να το αποφυγει. Ξεκίνησε σεξακι εκείνη απο πανω και άλλη μια στάση στα τέσσερα, με την θέα της κολλαρας της δεν κατάφερα να κρατηθώ και πολυ, και τελείωσα όπου και τον στραγγιξε. Συνολικός χρονος 15 περίπου λεπτά. Τώρα τι έμεινε.... Η ομορφιά της κοπέλας, η αίσθηση της ξεπετας, το κορίτσι δουλεύει νον στοπ σε όλη την βάρδια και οι κινήσεις είναι μηχανικές και ο χώρος Πρώτη φορά για μένα που πραγματικά δεν παίζεται. Είναι καταπληκτικός!!! Καλά να περνάμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Manager69, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2017
Γιατί μόνο ένα τεταρτο; Δεν έχει 2η εκτόνωση στα 100 ευρώ; Οι τιμές εκεί ποιες είναι;
25 Ιουνίου, 2017
Τυπε μου αποκλείεται να πήρες πρόγραμμα 1 ωρα 100 ευρω. Μισή ωρα 100 ευρώ ίσως?
Τέλος πάντων ήθελα να ρωτήσω τι έγινε αφού έχασες νωρίτερα. Έφυγε η κοπέλα?
25 Ιουνίου, 2017
Έπρεπε να ζητήσεις και δεύτερη εκτόνωση αφού πλήρωσες 100€ για 1 ώρα...
25 Ιουνίου, 2017
παικτη για ξαναγραψε τι προγραμμα πηρες γιατι δε βγαζει νοημα με αυτα που γραφεις
25 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λόγω παραδρομής γράφτηκε πρόγραμμα μιας ώρας. Στην πραγματικότητα ήταν μισής ώρας και η κοπέλα στα 15 λεπτά έγινε παυλόπουλος......
25 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα προγράμματα απο ότι μου είπαν είναι απλό με 50, 69 με 70 και αυτο με μισή ώρα στα 100. Εγω πήρα της μισής ώρας και στα 15 λεπτά η κοπέλα έφυγε.
26 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λυπάμαι πιο αναλυτικά δεν γίνεται. Τι δεν καταλαβαίνεις όπως το εξηγώ...Χμμμ;Χμμμ;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7