Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μου αρέσουν οι αφρικάνες και αφού είχα διαβάσει καλά λόγια στις κριτικές εδώ είπα να περάσω με την Μπιούτι. Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο, αλλά ενώ στο σαλόνι ήταν χαμογελαστή στο δωμάτιο το χαμόγελο της είχε φύγει. Ξεκίνησε με λίγα φιλιά στο σώμα, μου έβαλε προφυλακτικό και άρχισε πίπα. Το θετικό ήταν ότι έπαιρνε πρόθυμα τα μπαλάκια στο στόμα και τα ρούφαγε πράγμα που μου αρέσει ιδιαίτερα. Αφού καύλωσα της είπα να ανέβει από πάνω και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στην ψωλή πατώντας πάνω στο κρεβάτι. Το μουνί της ήταν βαθύ και με ωραία αίσθηση. Προτού όμως περάσει ένα λεπτό άρχισε να λέει ότι πονάνε τα πόδια της και ζήταγε να αλλάξουμε στάση. Της είπα όχι αλλά αυτή δεν χαμπάριασε και ξεκαβάλησε ρωτώντας αν ήθελα ιεραποστολικό ή στα 4. Ξενέρωσα γιατί ενώ της είχα ήδη πει ότι δεν ήθελα άλλη στάση εκείνη έκανε πως δεν καταλάβαινε! Κεφάλι σε τοίχο! Τέλος πάντων, στήνεται στα 4 και πάω να μπω αλλά δεν μπορούσα να λειτουργήσω. Κάθομαι να μου την ξανασηκώσει να χύσω με μαλακία αλλά η τσατσά χτυπάει την πόρτα ενώ ήμασταν ακόμα στο 8λεπτο! Μαλακία Στο καπάκι η Μπιούτι αρχίζει να μου λέει ότι αν θέλω άλλο χρόνο θα πρέπει να πληρώσω παραπάνω και λοιπές μαλακίες. Άντε να σου ξανασηκωθεί με όλα αυτά. Μετά από λίγο η τσατσά την φωνάζει έξω λέγοντας ότι έχουν περάσει 20 λεπτα! Η κουτοπονηριά σε όλο της το μεγαλείο... Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
628
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, putaniaris89, diaithil1975 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2017
Μαύρη αυτή θα χορτάσει μαύρο Θυμός
25 Ιουνίου, 2017
Τα ειπα και εγω οτι ειναι Φολα!!!! Μαυρο στην πουτανα!!!! Η τσα2 εχει και χρονομετρο που βαραει στα 8 λεπτα,το ειδα με τα ματια μου!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
D
diaithil1975
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2