Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το σπιτακι αυτο ειναι σε ενα σημειο της Αθηνας,πολυ ηρεμο μακρια απο την βαβουρα,και οχλαγωγη,της βρωμερης Αθηνας(λογω και της απεργειας των σκουπιδαρεων,αλλα και λογω αλλων καταστασεων)
Πολυ καθαρο δωματειο,με το φως απο το απογευματινο λιακο,απο το μισοκλεισμενο παντζουρι να φτιαχνει ενα "ρομαντικο σκηνικο"
Καυσωνας εξω,μεσα το αρκουντισιον στους 22
Μπαινει η πορνη,αρχιζει ενα παιξιμο στα βυζακια της,αργο σαν ταινια Αγγελοπουλου!
Χωρις οπτικη επαφη ομως,Μετα πιπα παλι αργη,χωρις βιασυνες και χερια,με deepthroat πινελιες
Ο πουτσος μου,παρολι την μεσημεριανη μαλακια,χτυπησε κοκκινο.
Ειμουνα ετοιμος να χυσω,της ζητησα να παμε σεξ,ηθελα να ριξω μερικες γαμευσεις-οχι πολλες, ετσι που λεμε να υπαρχει αρχη μεση-και τελος
Στα 4ερα,βαζει κρεμα στο μουνι,στην ψωλη,χαμηλωμα της μεσης-κλεψιμο,στοπ με τα ποδια κ.τ.λ ολα μαζι ρε πστη μου...Παρα τα ψευτικα βογγητα της ο πεος αρχισε να πεφτει
Αλλαγη στασης σε αποστολικο,με τα χιλια ζορια εχυσα,μουνομαλακια περισοτερο παρα γαμησι!
Εμφανησιακα ειναι μελαχρινη, με στητα βυζακια,χαμηλου αναστηματος,ρουμανα,σωμα οχι μοντελου, με κοιλιτσα belly dancer,δεν ειναι ασχημη-ουτε θεα, στο προσωπο,αλλα βγαζει μια ξινιλα!.Πρεπει να χαμογελαει,για να βγαζει πιο θετικη αυρα,εγω την επελεξα.και θα επελεγα,οποια και να ηταν εκει,απλα επειδη το μπουρδελο το ειδα σαν αξιοθεατο,που επρεπε να το επισκευτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριαλένα
vyzoilwtas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
273
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Διαγόρας, numpas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού