Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
I am back, θα μπορουσε να ειναι ο τιτλος. Μετα απο ενα τριμηνο αποχης απο το σπορ λογω υποχρεωσεων δεν θα μπορουσα να κανω καλυτερη επιστροφη απο αυτην.Μπαινω να χαζεψω στο σαιτ και βλεπω τον κοριτσαρο οτι εχει επιστρεψει, παιρνω αμεσως τηλεφωνο και κανονιζω ραντεβουδακι για τις 12. Στην ωρα της η κοπελα, με 12ποντο τακουνι μου εριχνε μισο κεφαλι Έρωτας και ειμαι ενα 185....Εκανε μπανακι και μετα ηρθε και με περιποιηθηκε με μια φανταστικη πιπα .Με το ζορι αντεξα και την πηρα λιγο ιεραποστολικο και καταθεση πανω στην κοιλιτσα της, μπανακι και βουρ για 2ο γυρο οπου τον ευχαριστηθικα πολυ περισσοτερο,την γαμησα στα 4, cowgirl ,reverse cowgirl, ξανα ιεραποστολικο και εναλλαγες στασεων για κανα 15λεπτο μεχρι το τελος.Να πω σε αυτο το σημειο τα εξης:
Το σωμα ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ οτι βλεπετε στις φωτο, το προσωπακι διαφερει κατα ενα 10% αλλα ασχημη δεν θα την ελεγες ποτε.Επισης εαν καποιος απαιτει πραγματικες πρωτοβουλιες και δυνατη συμμετοχη δεν θα τα βρει σε αυτη την κοπελα, εδω πληρωνεις το σωμα και οχι τοσο τις υπηρεσιες.Τραβηγμενο?Ισως αλλα απο την αλλη το τελειο δεν υπαρχει σε αυτην ζωη, και γαματη εμφανιση και υπηρεσιες τουμπανες,αλλα οχι οτι ειναι και τελειως ξενερωτη.Οχι εινα φιλικοτατη και γουσταρει το σεξ , αλλα μεχρι εκει.Τωρα για 160 ισως ειναι λιγο τσιμπιμενη αλλα ετσι κι αλλιως σπανια χαλαω τοσα πολλα, οποτε why not. Το σιγουρα το βαζω γιατι σε κανα εξαμηνο++ που θα ξαναερθει δεν θα εχω κανενα προβλημα να την ξαναδω.

Αυτα κυριοι να περνατε καλα, καλα γαμησια και καλο καλοκαιρι!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
HughHefner
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.802
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ILIAS1339, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού