Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157408
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μου τα έλεγε ο φίλος Τάκης Μπούκας για τη Βιολέττα(από εμπειρία φίλου του) να μην περάσω..εγώ εκεί..τά'θελε ο κώλος μου Κεφάλι σε τοίχο!

Το "δεν είναι καλή,μην πάτε" δεν μου αρκεί.
Ένα περιστατικό όμως που μπορεί να έχει κάνει ή πεί σε πελάτη εάν είναι τόσο άκομψο όσο συνέβη σε εμένα ε τότε πιστεύω ότι κάτι τέτοιο θα ήτανε λόγος να την διαγράψω από τη λίστα μου χωρίς να έχω δοκιμάσει καν.

Λοιπόν..πέρασα λόγω του ότι μου άρεσε έτσι λεπτούλα όπως την έβλεπα στο σαλόνι κ λέω εντάξει πιπινάκι είναι,καλή θα'ναι.. Κεφάλι σε τοίχο! αχ και νά΄ξερα..

Η υπηρεσία φούλ ειρωνία όταν δεν περνάς(ακόμα κ εάν είσαι φουλ ευγενικός)
Τους λές ΟΚ,σας ευχαριστώ,θα περάσω κάποια άλλη φορά κ αυτή να σε ειρωνεύεται καθώς φεύγεις Εμμμμ

Πέρασα με το σαραντάρι,έρχεται μέσα..πετάει ένα ξερό γειά..γδύνεται..ψυγειοκαταψύκτης κανονικός λέμε Λύπη
Τελικά μιλάει άπταιστα ελληνικά.
Είχα την εντύπωση ότι δεν μιλάει,απλά προτιμά να σιωπαίνει στο σαλόνι..καλύτερα..γιατί εάν πετούσε κ εκεί τα μαργαριτάρια που πετάει στο δωμάτιο μέσα Money Mouth

Δεν άφηνε και πολύ να πλησιάζω.
Ο ορισμός της παγοκολώνας.
Και να σε κοιτάζει με ένα αηδιασμένο ύφος.. Χμμμ;

Ξεκινάει πίπα..δεν βλέπω να γίνεται τίποτα με αυτή την τόσο ψυχρή συμπεριφορά.
Τί ήρθες,μου λέει..Κακώς ήρθες.
Μάλιστα..αυτός είναι ο τρόπος της να σου πεί "Ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε"
Ο άντρας πρέπει όταν του κάνεις ελεύθερο στοματικό να του σηκώνεται,μου λέει. Εμμμμ
Ε ναί,αυτή τα ξέρει καλύτερα..

Παιδιά δεν μπορώ να περιγράψω πόσο ψυχρή εμπειρία ήτανε.
Το μόνο άλλο που θα αναφέρω ήτανε το ότι μετά από 5 λεπτά μου είπε τα εξής..

-Άντε,δεν έχεις χρόνο..
-Μα πρόγραμμα πήρα.40άρι.Δεν πήρα το απλό.
-Όχι όχι..με το 40άρι απλά αγοράζεις το γυμνό. Πάλι 10 λεπτά είναι. Δεν αγοράζεις χρόνο..

Δεν θα ξεκινήσω τους χαρακτηρισμούς,βγάλτε τα συμπεράσματά σας.

ΜΑΑΑΑΎΡΟΟΟΟ από μένα Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιολέττα
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, acapoeira, John.Greek και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2017
δεν πρεπει να πατησει μεσα ποτε και κανενας για κανενα λογο με το τσολιΘυμόςΘυμόςΘυμός
23 Ιουνίου, 2017
Όταν σου λέω εγώ ότι σε τρώει ο κώλος σου, δεν μ' ακούς ...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Ιουνίου, 2017
Ε ρε φιλε ,ειχα και γω μαζι της κατι παρομοιο περιστατικο με το χρονο και νομιζα οτι μονο σε μρνα ειχε αυτη την συμπεριφορα ,,,μαυρο λοιπον
24 Ιουνίου, 2017
Τα λεφτά πίσω και άντε Γεια,Μέχρι να βάλουν μυαλό τα τσογλάνια ότι τα λεφτά δεν τα πετάμε πλέον!!!
24 Ιουνίου, 2017
προφανως η κοπελα δεν γουσταρε την φατσα σου και δεν σε θελει πελατη.
το ότι σου εφαγε ένα 40αρι αντι να στο πει από την αρχη για να μην περασεις μην σε σταναχωρει, τωρα που θα μειωθουν και άλλο οι πελατες της μεγαλυτερη ζημια θα παθει
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
24 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακο το ξεπερνας γρηγορα το συμβαν και πας για αλλα,ουτε εσυ θα χαθεις ουτε αυτη θα πεθανει!
24 Ιουνίου, 2017
Στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ γαμάς ένα δεκάλεπτο στάνταρ. Ρίξτε μαύρο για λίγο να στρώσουν και εκεί. Λες και τα 40 ευρώ είναι για πέταμα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7