Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχίζω με πραγματική βαθμολογία:
Εμφάνιση κοπέλας κανονικα 7 αλλά λόγω ματιών και μόνο 8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 9
Χώρος/καθαριότητα χώρου 7
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 9
Πρόσβαση/Parking μετρο Αττικη...
Σχέση απόδοσης/τιμής 9(το 10 ειναι θεωρείται άπιαστο)

Η κοπέλα είναι η γνωστή απο οτι βλεπω στις παρακάτω κριτικές με τη μονη διάφορα οτι και η τσατσα και η ίδια ειπαν Αρίνα και οχι Αλίνα οπως γραφουν οι συνάδελφοι μπουρδελιαριδες απο κατω.
Μέτριο ανάστημα, σωμα λαμπάδα, κατάλευκη σάρκα, στενό πρόσωπο με μικρο κεφάλι γυρω, πανέμορφα γαλανά μάτια που κολλάς να τα κοιτάς, μικρο τσουπωτο κωλαρακι, μικρα βυζακια με σκληρή ρογα, ξανθα μαλλιά μαζεμένα πίσω με λάστιχακι.
Στο σαλόνι χαμηλοβλεπούσα και δείχνει κρυα, αλλα στο δωμάτιο ειδα τη πραγματική Ροντικα.
Μπήκε με ψιλοκρυα διάθεση με τυπικές κουβέντες, εκανα λιγο κουβεντουλα να σπάσει ο παγος:ονομα Αρινα, εθνικότητα Ουκρανία, εχει παιδιά, ρωταει για μενα ηλικια ταδε, παντρεμένος? οχι πως και ετσι? Κτλ κτλ κτλ
Βγάζει στριγκακι, πιάνω κωλαρακι και φιλάω λαιμό και γυρω περιοχη, της αρέσει και ψιλοκαυλωνει με τα χαδια μου στο λαιμο και πλατη, κανω κίνηση απαλη και πέφτουν τα πρωτα φιλιά, στην αρχη αναγνωριστικά, μετα καλύτερα και με διαρκεια. Μου γλείφει τις ρώγες και απαλα χαϊδεύει το καυλί μου.
Εχω ηδη ερεθιστεί 100% , η κοπελίτσα ειναι πολυ στα γούστα μου και μυρίζει υπεροχα, οχι καποιο ακριβό άρωμα αλλα τη δικη της τη σαρκική μυρωδιά που με τρελαίνει.
Ρωτάει αν θελω πιπα με καποτα λεω χωρις και αν θες να σε γλύψω, λεει οκ και κάθεται πανω μου σε 69, απολαυστικό, μεθυστικό τέλειο! Το μικρό στενο μοσχομυριστο μουνακι της εχει τελεια γευση και δινω ρεστα στο γλειφομούνι ενω με πιπωνει αργα αλλα πολυ πολύ διεγερτικά, βαθια και χωρις καθολπυ χέρι.
Το απολαμβάνει και αυτή, νιώθω το κορμακι της να τεντώνεται και να χαλαρώνει, να κουνιέται πανω στη γλώσσα και τα χείλη μου δυνατα, να αναστεναζει και να ξεφυσσα με καυλα.
Μένουμε αρκετα στη στάση αυτη, δε θελω να τελειώσει ποτε! Θυμάμαι οτι ειμαι σε οίκο ανοχής ομως και ο χρόνος περναει, τη προτρεπω να κατσει πανω μου.
Υπακούει και βάζει το καπελάκι, και κάθεται πάνω στο κατάσκοπο καυλί μου και το βαζει ολο μέσα. Δε κλέβει καθολου αν και το καυλί μου "βρίσκει πάτο" στο στενό ρηχό μουνάκι της. Θελω τοσο να τη ξεσκησω αλλά βλέπω τις εκφράσεις στο πρόσωπο της και τα πανεμορφα ματια της και συνεχίζω σε αργους ρυθμούς που ορίζει η ιδια πανω κατω αλλα ολο μεσα μεχρι τη μητρα της?
Το κοριτσι ειναι απίστευτο και πολυ ερεθισμένο, να φτάιει η μερα, εγώ ή η ζέστη, δε ξερω...
Κουράζεται να κάθεται πανω μου και ζητάει ευγενικά να αλλάξουμε σταστη. Ειμαι στο δωμάτιο μαζι της πανω απο 15λεπτα και περναω υπέροχα, η τσαστα δεν ενοχλησε ακόμα και θέλω να χύσω απολαυστικά όπως απολαυστικά πέρασα μεχρι τωρα.
Τη βαζω σε ιεραποστολικό και με δυνατές πουτσιες και παθιασμένα γλωσσοφιλα τελειώνουμε και οι δυο! Απίστευτο, δε περίμενα να το ζήσω αυτο σε μπουρδέλο.
Οπως καταλάβατε εχω βρεί το στανταρακι μου, πέρασα πάρα πολύ καλα και δε το κρυβω.
Ειναι απλά καταπληκτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αρίνα
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme, Trevor Philips και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού