Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περασα μια βολτα αναγνωριστικη. Η Ιρις ηταν στο δωματιο, οποτε περιμενα να βγει. Περιμενα γυρω στα 15-20'! Αυτο ειναι καλο βεβαια. Οταν βγηκε την ακουσα που εκανε μπανιο και μετα ηρθε για σαλονι. Οταν βγηκε στο σαλονι επεσε το σαγονι μου... Γυναικαρα ψηλη με βυζαρες, κωλαρα, μπουταρες, ωραια ποδια και ενα πολυ ομορφο προσωπο. Ειναι μιλφ οπως καποιος φανταζεται το μιλφ...
Αμεσως η βολτα εγινε δοκιμαστικη. Εδωσα το παραβολο και πηγα στο τελευταιο δωματιο. Μια χαρα, πετσετες, παντοφλες και ντουζακι. Ηρθε η κοπελα υστερα απο το μπανιο μου. Συζητησαμε τα του προγραμματος. Δηλωσε οτι δεν εχει ιδιαιτερη εμπειρια στο αυταρχικο και της ξεκαθαρισα οτι δεν με νοιαζει, μου αρκει που ειναι στο δωματιο. Πραγματι η κοπελα ειναι πολυ ομορφη και βγαζει πολυ ωραια αυρα.
Επεσα στα ποδια της και εγλυφα.... Ωραια, σφιχτα ποδια με φλεβες στο πελμα, μια φλεβα τοσο μεγαλη... με τρελανε! Ωραιες γαμπες επισης και πολυ καλη επιλογη πατουμενου. Αυτη επαιρνε κατι ποζες κι εγω εγλυφα. Μου τουρλωσε τον κωλο κι εχωσα τη μουρη μου μεσα. Πολυ ωραιος, σφιχτος μεγαλος (οχι πολυ) κωλος. Αρχισε να με χαιδευει υστερα απο λιγο και ανεβηκα στο κρεβατι. Την εβαλα να μου γλυφει τα αρχιδια και εγω τον επαιζα. Αρχισε να παιζει με την περιοχη με δαχτυλα κτλ. Το εκανε πολυ καλα, οποτε την αφησα και συνεχισα να τον παιζω. Υστερα απο καποια λεπτα εχυσα πανω μου οπως καθομουν ανασκελα...
Κουβεντουλα ανετη για διαφορα, μεχρι και την ηλικια της μου ειπε!
Περασα πολυ καλα, θα ξαναπαω!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίρις
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsarkalakos, diaithil1975

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού