Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 13.25 , μικρή βόλτα σε ακόμη τέσσερα σπιτάκια , έφτασα εδώ μπήκα στο σαλόνι όπου περίμεναν 5 άτομα , βγήκε η υπηρεσία από το κουζινάκι και είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες η Φωτεινή (η μελαχρινή αλόγα )που ήταν διαθέσιμη να την δώ και όπου κανένας από τους πέντε που ήταν στο σαλόνι δεν την επέλεξε , ίσως να τους φοβίζει το ύψος της και η Βικτώρια πρώτη μέρα στο μαγαζί όπου ήταν στο δωμάτιο , ανακοινώθηκε ότι και οι δύο κάνουν το ίδιο πρόγραμμα δηλαδή ακά τελειωτικό , 69 και αυταρχικό .
Μετά από μερικά λεπτά εμφανίστηκε η Βικτώρια , όλοι έφυγαν λογικό αν κρίνω την εμφάνιση της σε σχέση με την Φωτεινή που ήδη είχαν απορρίψει… Βικτώρια λοιπόν μιλφογκίλφ λίγο κάτω από τα 50 σχετικά κοντή με ψιλοκανονικό σώμα , βασικά έχει κάποια κιλάκια παραπάνω περισσότερο λόγω ηλικίας αλλά αρκετά χαλαρό κορμί , 2άρι βυζί ενώ το μαλλί της είναι πάρα πολύ κοντό πλατινέ προς άσπρο…έχει και πίρσινγκ στον αφαλό .
Αποφάσισα να την δοκιμάσω , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , το αίρ κοντίσιον ήταν κλασσικά κλειστό , το υπόδειξα στην υπηρεσία που έκανε την ξαφνιασμένη και έκανε ότι πάει να φέρει το κοντρόλ να το ανοίξει κάτι που δεν έγινε πότε , να σημειώσω ότι και στο σαλόνι όσο περιμέναμε να δούμε την Βικτώρια ήταν κλειστό και το άνοιξε μόνο όταν της το είπε κάποιος που καθόταν…
Τέλος πάντων φρεσκαρίστηκα και καθώς σκουπιζόμουν άνοιξε η πόρτα , νόμιζα ότι ήταν η υπηρεσία να βάλει προς το αίρ αλλά τελικά ήταν η Βικτώρια , την ρώτησα από πού είναι πόσο χρονών αλλά δεν απαντούσε… την ρώτησα και στα αγγλικά αλλά το ίδιο …γενικά ήταν πάρα πολύ τρακαρισμένη και αγχωμένη και όταν κατάλαβε ότι απευθύνομαι σε αυτήν (λές και υπήρχε κανείς άλλος στο δωμάτιο) κούνησε τα χέρια της και καλά ότι δεν μιλάει και είπε ένα ρούσκα…
Ξάπλωσα στο κρεβάτι , παιδεύτηκε αρκετά να βγάλει τα πέδιλα που φορούσε μίας και είχε στραβώσει το σιδεράκι κάτι που την άγχωσε ακόμα πιο πολύ , στην συνέχεια έβγαλε και το μαύρο φόρεμα που φορούσε , η αμήχανια της ήταν έκδηλη μίας και αρχικά πήγε να γονατίσει ανάμεσα στα πόδια μου , άλλαξε γνώμη και πήγε να γονατίσει δίπλα μου και τελικά με πλησίασε και άρχισε να με φιλάει σε λαιμό και στην συνέχεια κατευθείαν γλωσσόφιλα .
Κατέβηκε πάλι χαμηλά στα πόδια μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της αρχικά ήταν ρηχή και με λίγο χέρι , την τράβηξα από το πόδι να γυρίσει σε στάση 69 , το έκανε και έφερε το μουνάκι της με τα κρεμασμένα μουνόχειλα της ακριβώς στο στόμα μου λές και κεντράρισε… άρχισα να την γλύφω , τώρα η πίπα της έγινε πολύ καλύτερη ενώ τον έπαιρνε και πιο βαθιά , γενικά δεν βιαζόταν και αν δεν της ζήταγα σεξ μάλλον θα συνεχίζαμε μέχρι κάποια στιγμή να τελειώσω…
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , την γαμούσα και ήταν σαν να κρατάει την ανάσα της , κιχ δεν ακουγόταν , πάντως με τράβαγε για να μπω πιο βαθιά μέσα της , αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , έδω ήταν που την άκουσα να αναστενάζει μίας και από την αρχή την πήρα δυνατά συνέχισα για κάνα 4λέπτο , σταμάτησα όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω γιατί σκόπευα να της τα δώσω στο στόμα , βγήκα από μέσα της , αυτή έπιασε τον πούτσο μου να δει το προφυλακτικό αν τελείωσα , το έβγάλα και της έδειξα να το πάρει στο στόμα της …το έκανε πάρα πολύ πρόθυμα και μετά από λίγο τα πήρε όλα…
Πήρε μωρομάντιλο μου σκούπισε τον πούτσο και μετά μου έδωσε άνα ακόμα , πήρε τα πράγματα της και πήγε αριστερά στο μπάνιο να πλυθεί . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά , εμφανισιακά μέτρια καλή πίπα αλλά σε όλα τα άλλα πολύ αγχωμένη και σφιγμένη , ίσως και λόγω ότι είναι δύο μέρες στην ελλάδα και πρώτη μέρα στον οίκο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, dmtrsxxx και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού