Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312586
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Περασαμε με δυο φιλους,παλιους των ιδρυματων του σωλινα και κατσαμε τελικα 3 ωρες.
Ειχαμε σκοπο να παμε για ενα ποτο στα γρηγορα αλλα κολισαμε με τα μωρα που ειναι η μια
καλυτερη απο την αλλη.Ονοματα που θυμαμε ειναι:

Butterfly(κορμαρα με ματαρες)
Μαρινα(μελαχρινο μικροκαμομενο με ωραιες φυσικες βυζαρες)
Χριστινα(τελειος κωλος)
Κατια(ομορφη Ρωσσια)
Σβετα(καμπηλες και πρωσοπο,αστο...)
Eρνα(μοντελε μελαχρινο)
Μαρια(μοντελε ξανθο τουμπανο πλαστικο)

Πολλα τα μωρα και ομορφα,δεν τις θυμαμε και ολες ονομαστικα,παντως κατσαμε καναπε
τερμα κατω και ειχε πολυ χαβαλε,αφου αναγκαστικα ειχαμε μπροστα μας την πιστα και βλεπαμε
τα σκετσακια που κανανε.
Με το που κατσαμε ειχε χορο στη σωληνα,με το που φευγει σκοτηνιαζει και λεει ο dj κατι καλωςηρθατε αναβουνε τα φωτα
και βλεπω να πλενετε μια στη ντουζιερα απο το πουθεν,σε καποια φαση λεει αντε ''ρε τι περιμεντε πηγαινετε καποιος
να πληνει το μωρο'' Πεταχτηκα εννοειται πηγα αστραπη στη ντουζιερα.Με που φτανω μου δινει το σφουγγαρι,της λεω
αστο δεν εισαι αμαξι μωρο μου,ουτε που καταλαβε,ντα ντα ελεγε χχαχαχχχ βαζω σαπουνι στα χερια και αρχιζω το πασπατεμα
Οι δικοι μου διπλα ειχανε σπαραξει στα γελια γιατι ο dj τα εχωνε καλα αλλα κλαιν το μωρο ηταν ολα τα λεφτα.
Βαλανε ενα καουμποικο,βγηκανε 3γυναικες με 3 καγκουρες και κανενε παρτουζα στο σαλουν και καλα.
Μετα ειχανε βγει στα κλουβια και στο κρεββατι με τους δονιτες κανανε πανω κατω ιστορια σπρωξε γλυψε,χαμος...
Μουσικη Cavoparadiso μυκονος και ετσι.Σε καποια φαση παλι τα ιδια,κανει ο dj ποιος θα παει στο κρεββατι,τσαμπα χορος
απο τη Butterfly,,,Ενταξη εκει δεν πηγα,πηγε αλλος.Προλαβε... χχαχαχαχα

Ειμασταν με το ενα απο τα φιλαρακια προηγουμενη βδομαδα μαζι Θεσσαλονικη και περασαμε απο ενα στριπ,εκτος το
ηταν τερμα σκοταδι,δεν θυμαμε αν ειδαμε 2 νομιζω να βγαινουν και να χαζοκουνιουνται λεμε τωρα.Μερα με τη νυχτα τα μαγαζια
Αυτο που μου εκανε εντυπωση στο Αλκατραζ ηταν οτι οταν χορευανε κολονα εβλεπες θεαμα οντως,δεν ηταν γυρω γυρω μονο.

Ειδαμε παντως πολυ πραμα θελω να πω στο 3ωρο που κατσαμε απο γυναικες πιστα και show
Καναμε χαβαλε,το μαγαζι αυτο εχει προδιαγραφες για καλη διασκεδαση γιατι εχει προγραμμα.Ναι!Ναι!Ναι!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Manager69, nikos708 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2017
παλια οταν το αλκα εκανε ανακαινιση και στεγαζοταν διπλα στη στοα στο ελληναδικο εκει καναν τα σοου με τις ντουζιερες και ηταν δυο νομιζω

καυλωτικα σοου αυτα
PW
pussy wagon
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1