Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την πρωτογνώρισα ένα πολύ-πολύ κρύο απόγευμα, κοντά στις γιορτές των Χριστουγέννων ('16):
Είχα αλιεύσει ένα πεσμένο 20ευρω από πεζοδρόμιο του Γκαζιού. Το σήκωσα με μια σχετική σιχασιά (αφού περίμενα λίγο, μπας και γυρίσει ο νόμιμος κάτοχός του). Σκέφτηκα τρόπους να το διώξω από πάνω μου όσο το δυνατόν γρηγορότερα... Μετά από κάνα τέταρτο γαμούσα (κατ' ουσίαν, δωρεάν!) μια ξανθιά μουνάρα απ' τη Ρωσία.
Not bad. Ένα μικρό λαχείο...
Η Θεία Χάρις, ενοψει εορτών.

Η Έλενα με κέρδισε με το που την είδα (ήταν η πρώτη φορά): Είχε τη συστολή φυσιολογικού ανθρώπου, αλλά και χαμόγελο. Μου μίλησε στον πληθυντικό (!), στο σαλόνι- ενώ δεν είμαι ούτε 30...
Όλα αυτά, σε συνδυασμό με την εκθαμβωτικη εμφάνιση και τις σέξι καμπύλες, μ' έκαναν να αποχωριστώ το χαμένο 20ευρω κάποιου άλλου, σχεδόν άμεσα- Χωρίς να μπω σε δεύτερο οίκο ανοχής (παραδόξως, για κάποιον που εκτιμάει τη μπουρδελότσαρκα περισσότερο κι απ' το γαμήσι)!

Στο δωμάτιο, η Έλενα ήταν πολύ δεκτική. Δεν βιαζόταν να προχωρήσει στο κυρίως έργο, με αποτέλεσμα να χορτάσω αγκαλιές και χουφτώματα στα όρθια. Τα έκανε "όλα εκτός από πρωκτικό", κατά την διατύπωση της τσατσάς [Στην περίπτωσή μου, μεταφράστηκε σε ακάποτο και καλά προκατακτικά]. Αλλάξαμε κάποιες στάσεις, χωρίς να δυσανασχετεί. Αναστέναζε αληθινά/αληθοφανώς και σού επέτρεπε να παραβλέψεις οτι γαμάς επί πληρωμή. Στο τέλος, την έχυσα στα βυζιά και μου ζήτησε "λίγο χαρτί, παρακαλώ!", με νάζι.

Γενικώς, είχε μια συμπεριφορά αξιοπρεπή, χωρίς υπερβολές, με χαμόγελο και άνεση-δεκτικότητα. Ήταν μια απ' τις καλύτερες εμπειρίες μου σε μπουρδέλο. Και, για καθαρά οικονομικούς λόγους, θα 'πρεπε να περάσουν 7 μήνες για να επαναληφθεί (η επίσκεψη, όχι η εμπειρία):

Σήμερα, η Έλενα ήταν σκέτη απογοήτευση. Αμίλητη-αγέλαστη, με κραυγαλέα προσποιητά βογγητά, βιασύνη να κόψει τα (ούτε καν) όρθια προκαταρκτικά, πέρασμα καπότας [πάνε τα "φουλ χωρίς κώλο"], διάθεση διεκπεραιωτική, βιαστική αποχώρηση μετά απ' το γαμήσι. Καμία τρυφερότητα, κανένας αισθησιασμός. Άλλη μια βαριεστημένη πουτάνα του συρμού της Φυλής.

Κατανοώ πως η ωραία εμφάνιση εγγυάται μόνιμα κέρδη, ρίχνοντας τον πήχη των υπηρεσιών: Γιατί να προσφέρεις περισσότερα αφού μπορείς να κερδίζεις εξίσου, προσφέροντας λιγότερα??
Κοπέλες σαν τη Ρενάτα έχουν βγάλει Audi και λούσα κάνοντας ΚΑΚΟ γαμήσι επί 5-6 χρόνια. Μαγκιά τους. Αφού υπάρχει κόσμος που μπορεί να γαμάει τόσο άχαρα και τυποποιημένα... [σσ: Όχι εγώ]
Απ' την άλλη, η απότομη αλλαγή στάσης μέσα σε μισό χρόνο συνιστά ακόμη μεγαλύτερη εξαπάτηση: Τα σκας, όχι επειδή σου γυάλισε η γκόμενα στο σαλόνι (παίρνοντας το ρίσκο μιας ξεπέτας), αλλά επειδή είχες απολαύσει κάποιες τελείως διαφορετικές υπηρεσίες, λίγο καιρό πριν! => Έχεις μικρότερη ευθύνη, ως καταναλωτής.

Τέλος, να σημειώσω ότι η κοπέλα ήταν εξίσου καθαρή με την πρώτη φορά (δλδ πολύ καθαρή), αλλά διαπίστωσα μια απροσδιόριστη χειροτέρευση της εμφάνισής της. Δε νομίζω πως ήταν η ιδέα μου, επειδή δεν πέρασα καλά.
Ίσως έχει πάρει 5-6 κιλά. Ίσως έχει πλαδαρέψει λίγο το σώμα (που ούτως ή άλλως ήταν χυμώδες κι αγύμναστο). Ίσως το πρόσωπο δεν είχε την ίδια ακτινοβολία, λόγω βαρεμάρας. Πάντως, η βασική μου υποψία επικεντρώνεται στα βυζιά: Θυμάμαι πως τα είχα απολαύσει περισσότερο. Είχα μια εντύπωση πως ήταν φυσικά (το διάβασα και σε παλιότερη κριτική). Σήμερα ήταν σιλικόνη 100%. Και μάλιστα, όχι φυσικά στην αφή...
Αν κάνω λάθος, διορθώστε με. Δεν παίρνω όρκο [Γενικώς, ο ορκοδοσία περί βυζιών δεν ενδείκνυεται, είναι λίγο γκροτέσκ].

Κλείνοντας, θα 'θελα να τονίσω πως αυτή η αρνητική κριτική δεν απευθύνεται τόσο στην Έλενα και την τσατσά, που έριξαν κατακόρυφα το επίπεδο των υπηρεσιών απ' τη μια στιγμή στην άλλη. Απευθύνεται σ' εμάς. Στην πελατεία.
Πρέπει να γίνουμε πιο απαιτητικοί. Να αποθαρρύνουμε τις αρπαχτές εμπράκτως, με την αποχή μας. Να μην ανεχόμαστε κολπάκια. Αν γίνουμε σωστοί καταναλωτές, οι πουτάνες θα γίνουν κι αυτές καλύτερες.
[Ψέγω πρώτον απ' όλους τον εαυτό μου, που βιάστηκε να θεοποιήσει την Έλενα, που ανέβασε εγκωμιαστικά comments στο Forum, που συντηρούσε στο μυαλό του ένα μύθο, μέχρι και σήμερα.]

ΥΓ- Το "κόστος ευκαιρίας" - για να μιλήσω οικονομικά - ήταν η Σόνια. Δεν την έχω επισκεφθεί ακόμη, και ήμουν πολύ κοντά. Πέρασα απ' το σαλόνι του Φ 84Α (το μοναδικό σαλονάρισμα πριν καταλήξω στην Έλενα), αλλά, αφενός ο συνωστισμός (είχε τουλάχιστον έναν πελάτη σε προτεραιότητα, σε δωμάτιο) και αφετέρου η σαχλή συμπεριφορά της στο σαλόνι, με απέτρεψαν.
Φυσικά, κατόπιν εορτής το μετανιώνω οικτρά που δε γεύτηκα το σαχλοπούτανο με τη χυμώδη κωλάρα και την καλή φήμη στο Bou. Ίσως το υπέρμετρο mainstream λειτουργεί αποτρεπτικά στο μυαλό μου. Τι να πω...
Ίσως για τον ίδιο λόγο δεν είδα ποτέ μου Star Wars.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, ThE, Kavouras13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2017
Εσυ και ο μασαζονομαχος γραφετε τις πιο κατατοπιστικες κριτικες.
DN
Duke Nukem
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1