Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58288
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Νέος στο φόρουμ, αλλά όχι νέος στο άθλημα......είχα μια αποχή κάποιων ετών και λέω να επανέλθω σιγά σιγά και πιό ενεργά στο σάιτ, το οποίο βοηθάει πραγματικά......να έχω και το "πρόσωπο" να ζητήσω καμιά βοήθεια.Μεγάλο χαμόγελο
Πάμε λοιπόν στην 1η κριτική....

Είδα φωτό της Αλεξάνδρας και κόλλησα με το κορμί, δεν άργησα να το πάρω απόφαση να δοκιμάσω για να έχω προσωπικά άποψη.
Η επικοινωνία ήταν εύκολη, με 2 μηνύματα, έφτασα στο χώρο όπου με τηλ. μου άνοιξαν.
Πρώτη επαφή με την 2η κοπέλα που με ενημέρωσε για το δικό της πρόγραμμα και μετά απο 5λεπτο ήρθε η Αλεξάνδρα.
Εχω την αίσθηση ότι είναι λίγο πιό αδύνατη απο τις φωτό, δεν είναι ψηλή, κατά τ΄άλλα θυμίζει κοπέλα που θα δούλευε εύκολα στην υποδοχή σε club.......με τα τακούνια της, το κολάν, το μακρύ μαλλί είναι κορίτσι που θα το κοίταζες επίμονα αν το πετύχαινες έξω.
Πήρα το μισάωρο φούλ πρόγραμμα και γενικά μου έβγαλε μια αίσθηση ότι δεν πολυθέλει πολύωρα ραντεβού.

Ο χώρος καθαρός, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες και πέρασα για ντουζάκι.
Μόλις επέστρεψα ήρθε αμέσως και η Αλεξάνδρα.
Ξεκινήσαμε μασαζάκι, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο αλλά το προσπαθεί και δεν είναι παντελώς αδιάφορο.
Μετά απο λίγο μου πρότεινε να γυρίσω ανάσκελα, λίγα χάδια για να "ετοιμαστώ", προφυλακτικό και ξεκίνησε πίπα.
Μπορεί να την κάνει καλά και βαθιά, αλλά δεν το πολυπροσπαθεί......και μετά απο 2-3 λεπτά μου ζητάει να ξεκινήσουμε το σέξ.
Ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι του μασάζ και ξεκινάμε, κάποιες κραυγούλες συμπαθητικές και της ζητάω να γυρίσει στα 4 μετά απο λίγο.....ωραία θέα και καλή αίσθηση.......στο τέλος έκατσα εγώ ανάσκελα με εκείνη να "ιππεύει" όπου και ήρθε το τέλος στο προφυλακτικό.
Πρωκτικό δεν δοκίμασα,(+50) αν και είμαι φάν και το άφησα για το αν υπάρξει επόμενη φορά.

Το γενικό συμπέρασμα μου είναι ότι πρόκειται για ένα κορίτσι που είναι ευγενικό, αλλά δεν αφήνει περιθώρια για πολλές οικειότητες ούτε πολυθέλει να μιλάει.
Στα του σέξ, φέρνει σε πέρας την αποστολή της κάνοντας τα απολύτως βασικά αλλά δεν σου βγάζει ούτε pse, ούτε gfe.
Φεύγεις απλά έχοντας την κορμάρα της στο μυαλό σου, αλλά όχι τρελλαμένος απο το πήδημα που έκανες.

Θετικό για μένα ότι δεν είναι "φορτωμένη" αρώματα και σε συνδυασμό με ένα ντουζάκι φεύγοντας δεν "καρφώνεσαι".
Το κόστος αν ζητήσεις 1 ώρα και 2 εκτονώσεις και πρωκτικό και αρχίσουν τα + 20 και + 40 και + 50 κλπ. θεωρώ ότι ανεβαίνει αρκετά.

Καλή συνέχεια να έχουμε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tony Montana141079, GREDS, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2017
Τρόπος επικοινωνίας?
22 Ιουνίου, 2017
Μιση ωρα 80 ευρω ;
AK
axristo kormi
22 Ιουνίου, 2017
Μιση ωρα 80 ευρω και δεν πολυθέλει οικειοτητες ..... αντε γεια. Κεφάλι σε τοίχο!
22 Ιουνίου, 2017
οχι δεν θα ξαναπας! ειδες κ μονος οτι δεν αξιζει τα λεφτα για τις υπηρεσιες κ ενταξει ειναι απλα μια ομορφη κοπελα οχι κατι το διαστημικο για να πεις οτι θα ξαναπας με τετοιες τιμες
23 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γκουγκλάρεις ελληνίδες μασέρ, πηγαiνεις στο τέταρτο και πέμπτο αποτέλεσμα, το τηλέφωνο τελειώνει σε 7
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5