Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.10 . Μετά από βόλτα στη Λιοσίων και πέριξ και την επαναληπτική με την Μάγια στο Χωματιανού 11α συνέχισα την βόλτα μου στα “ακριτικά” σπιτάκια(Κων/λεως 206 ,Παρασίου Αλκαμένους ,Ρεμούνδου , Περγάμου , Πιπίνου , Καλύμνου , Μαγνησίας καθώς και στα μεγάλα νούμερα της Φυλής) όπου είχε ενδιαφέροντα μιλφάκια μεν όχι τίποτα εντελώς καινούργιο δε , έτσι μόνο δυο κοπέλες μου κέντρισαν το ενδιαφέρον , μια μαυρούλα στο Μαγνησίας 11 και η Σοφία εδώ , τελικά επέλεξα την Σοφία μίας και η μαυρούλα έκανε μόνο απλό πρόγραμμα.
Μπήκα στον οίκο περίμενα στα κάγκελα μέχρι να μου ανοίξει η υπηρεσία , καθίστε δουλεύει η Σοφία σήμερα μου λέει , κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό συνέχισε λέγοντας το πρόγραμμα , περιμένετε να την δείτε. Εμφανίστηκε στο σαλόνι ερχόμενη από το δωμάτιο που ήταν αραχτή μία μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα και 2-2,5άρια βυζιά.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , γενικά είχε μία άνεση και ήταν πολύ ευχάριστη , πέρα του ότι είπε ότι είναι 29 χρονών απέφευγε να πει από πού είναι . Μου είπε ευγενικά να ξαπλώσω και ανέβηκε από πάνω μου , αφού με φίλησε σε αυτιά λαιμό αργά και αισθησιακά στην συνέχεια όρμησε στο στόμα μου όπου αρχίσαμε να φιλιόμαστε με μανία... τριβόταν πάνω στον πούτσο μου φορώντας ακόμα το εσώρουχο της κατέβηκε πιο κάτω αφού με την γλώσσα της έγλυψε στήθος κοιλιά χέρια και μπούτια . Έβγαλε το στρίνγκ της και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με καθάρισε με μωρομάντιλο , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή , χρησιμοποιούσε πότε τα χείλη της πότε την γλώσσα της με αυξομειώσεις ρυθμούς σαν να γνώριζε κάθε στιγμή αν σε έχει φέρει στα όρια σου ή όχι , μετά από κάνα πεντάλεπτο και αφού συγκρατήθηκα την σταμάτησα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα να την γλύψω . Το έκανε πρόθυμα , περιποιήθηκε κυρίως το μονυνάκι της( το οποίο κατέβασε υγρά μετά από κάποια ώρα)αλλά και την κωλοτρυπίδα της , την γλώσσα μου την άφηνε και στις δύο τρυπούλες της αλλά όχι και τα δάχτυλα μου.
Της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό για να προχωρήσουμε στο σεξ , αφού με ρούφηξε πάλι για λίγο πολύ επιδέξια μου πέρασε το προφυλακτικό . Μου είπε να ξαπλώσω και με καβάλησε με δική της πρωτοβουλία όπου αρχικά με βαθιά καθίσματα και μετά με κυκλικές κινήσεις της λεκάνης γάμαγε τον πούτσο μου...αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό , πολλά γλωσσόφιλα και κάλος συγχρονισμός , γενικά ήξερε να γαμιέται μια χαρά , τρίτη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα για πισωκολλητό όπου αντέχει και σε δυνατούς ρυθμούς , όταν κατάλαβα ότι θα τελειώσω της είπα ότι θέλω να μου τον πάρει ξανά στο στόμα , μου είπε να ξαπλώσω , αφαίρεσε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της όπου με ρούφηξε μέχρι που μου τον στέγνωσε....
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα με χαιρέτησε και πήγε να πλυθεί , στο δωμάτιο έκατσα περίπου 20 λεπτά χωρίς καμία βιασύνη από πλευράς κοπέλας αλλά και χωρίς καμία απολύτως ενόχληση από την υπηρεσία , εεε κάτι ότι αυτά τα σπιτάκια δεν έχουν κίνηση κάτι και η άδεια πιάτσα λόγω του ψιλόβροχού . Κοπέλα που το έχει στο γαμίσι και στην πίπα δεν θα έλεγα όχι στο να την πάρω ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Σοφία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.632
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού