Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής πρός Σάββατο στις 01.45 , μετά από την βόλτα σε ότι ήταν ανοικτό στην Φυλής και πέριξ αυτής όπου είχα μια αποτυχημένη κατάθεση με την Λούσι στο Φωκαίας 27α έκανα ένα γρήγορο πέρασμα από 3-4 σπιτάκια πέριξ της Λιοσίων και στην συνέχεια βόλτα στα σπιτάκια της Κολωνού .
Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει καινούργια... κοπέλα . Περίμενα να βγει μίας και ήταν στο δωμάτιο , μετά από λίγο εμφανίστηκε , Έρρικα λοιπόν μελαχρινό πιπινάκι με ωραίο λεπτό κορμί ίσιο μαλλί μικρό βυζί τατού πίσω χαμηλά στην μέση και στο στήθος , πρόγραμμα απλό (μόνο 69) .
Μού άρεσε πολύ εμφανισιακά και είπα να την δοκιμάσω , έτσι κι αλλιώς πόσο πιο χάλια από την προηγούμενη κατάθεση μου θα ήταν που έφυγα χωρίς να τελειώσω . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο (το μοναδικό του οίκου που δεν είχα περάσει μέχρι τώρα)φρεσκαρίστηκα όπως πάντα και την περίμενα.
Δήλωσε Ρωσίδα ... δεν νομίζω... 20 ετών . Έβγαλε τα εσώρουχα της , ξάπλωσε δίπλα μου , μου έτριβε τον πούτσο όσο εγώ χάιδευα το νεανικό κορμί της και φιλούσα τα βυζάκια της . Στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου , με φίλησε λίγο σε λαιμό και στήθος , κάποια πεταχτά φιλιά στα χείλη , κατέβηκε πιο κάτω όπου μου πέρασε το προφυλακτικό με προσπάθεια.
Ξεκίνησε πίπα κάπως συγκρατημένα αλλά στην συνέχεια λύθηκε , σχετικά καλή αλλά χρησιμοποιεί το χέρι λίγο παραπάνω απο όσο πρέπει. Της ζήτησα να γυρίσει να την γλύψω και το έκανε . Αφού για λίγο συνεχίσαμε έτσι της είπα να με καβαλήσει ανάποδα , το έκανε , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου αργά αργά ενώ έβλεπα τόσο την ωραία πλάτη της όσο και το υπέροχο κωλαράκι της . Αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλό στήσιμο , την πήρα κάνα 3λέπτο και πισωκολλητά μέχρι που τελείωσα .
Μιλήσαμε λίγο όσο πλενόμουν/ντυνόμουν με χαιρέτησε και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο γεμάτο , ωραίο κοπελίτσα δεν σε πρήζει , θέλει κάποια βελτίωση στην πίπα , ένα καλό ξεφόρτωμα σε πιπίνι που μάλιστα είχε και συνεχόμενα δωμάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Έρρικα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.684
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού