Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 224 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής πρός Σάββατο στις 00.50 . Βόλτα σε όσα σπιτάκια της Φυλής και πέριξ αυτής ήταν ανοικτά . Κατέβηκα τα σκαλάκια και προχώρησα στο σαλόνι . Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες . Πρώτη εμφανίστηκε η Σοφία η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί και το φουλ πρόγραμμα , δεύτερη κοπέλα η Λούσι , μελαχρινό πιπίνι με ωραίο λεπτό κορμί και μικρό βυζί , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, 69.
Είπα στην υπηρεσία ότι θα περάσω με την Λούσι , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε μετά απο μερικά λεπτά κρατώντας στο χέρι προφυλάκτικο και τζελ. Αφού άφησε το προφυλακτικό και το τζελ δίπλα από το μαξιλάρι έβαλε τα χέρια της στην μέση και με κοιτούσε... Την ρώτησα αν μπορώ να την βοηθήσω σε κάτι γελώντας... Συνέχισε να μένει εκεί , ανασηκώθηκα από το κρεβάτι την πλησίασα και χούφτωσα τα κωλομέρια της , αυτή τραβήχτηκε και έπιασε το προφυλακτικό να το ανοίξει λέγοντας μου να ξαπλώσω . Ξάπλωσα να δω που το πάει ... πήγε να μου περάσει το προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο κάτι που της το επισήμανα συμπληρώνοντας ότι θέλω και πίπα χωρίς αυτό .
Αφού στραβομουτσούνιασε λίγο άρχισε να παίζει τον πούτσο μου , κανένα άλλο προκαταρκτικό και μόλις μου μισοσηκώθηκε με την άκρη της γλώσσας της άρχισε να πιπιλίζει το κεφαλάκι του πούτσου μου , την άφησα να δω πως θα συνεχίσει ... η περιέργεια μου ικανοποιήθηκε αμέσως μίας και στην επόμενη στιγμή πήγε να μου φορέσει το προφυλακτικό... Της έπιασα το χέρι και την ρώτησα αν έχει γκόμενο απάντησε όχι , την ρώτησα ξανά ανα είχε ποτέ γκόμενο και έγνεψε καταφατικά , πίπα του έπαιρνες την ξαναρώτησα , πάλι έγνεψε καταφατικά , την ρωτάω πάλι έτσι του έκανε ς πίπα , όχι απαντάει , ωραία της λέω τότε κάνε μου όπως έκανες στον γκόμενο σου , μα δεν είσαι γκόμενος μου μου ξαναλέει...
Τέλος πάντων της λέω , ας την πίπα και έλα να σε γλύψω λίγο , απάντησε ότι έχει βάλει κρέμα ... τέλος πάντων της λέω φόρα μου το προφυλακτικό να κάνουμε σεξ να τελειώνουμε , μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερε να μου περάσει το προφυλακτικό και το αποκορύφωμα πιάνει το μπουκαλάκι με το τζελ να βάλει στο μουνί της , την ρωτάω δεν έχεις βάλει κρέμα...όχι απαντάει τώρα θα βάλω...
Της είπα να ανεβεί από πάνω , ανέβηκε αλλά δεν έκανε τίποτα , την ανεβοκατέβασα λίγο με τα χέρια μου και της είπα να αλλάξουμε στάση , την έστησα στα τέσσερα , άρχισα να την παίρνω πισωκολλητά και αρχίζει κάτι ψεύτικα βογγητά που δεν άντεξα και την ρώτησα ειρωνικά αν έχει κάτι ...απάντησε ότι της αρέσει... και να συνεχίσω έτσι... βέβαια εγώ με τόση κρέμα που είχε δεν ένιωθα καν ότι γαμάω...
Σταμάτησα και της είπα ότι μπορεί να φύγει ...γύρισε και με ρώτησε αν τελείωσα , δεν της απάντησα τίποτα , γύρισε και κοίταζε το προφυλακτικό , μου είπε ότι πρέπει να τελειώσω ... της είπα δεν πειράζει κοπέλα μου άλλη φορά...πρέπει να είναι στον κόσμο της γιατί με ρώτησε αν θα ξαναέρθω...
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 8΄λεπτά μίας και δεν ολοκλήρωσα την συνεύρεση μας , ωραίο κορμάκι η πιτσιρίκα αλλά όλα τα άλλα ήταν κωμωδία για να μην πω τραγωδία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Λούσι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2017
Το καλύτερο για την τσέπη μας και την ψυχική μας υγεία πάνω απ'όλα,είναι να τις διώχνουμε από το δωμάτιο όταν αντιλαμβανόμαστε από νωρίς τι θα επακολουθήσει,δεν είναι εποχή να χαλιόμαστε και να πετάμε στον κουβά τα δύσκολα ευρώ μας... Γερο-μύστης
22 Ιουνίου, 2017
Σμυρνη μεγάλε.... Μας γλύτωσες άλλο ένα 20ευρω. Thanks
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2