Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230250
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη...
Ειχα διαβασει ολες τις προηγουμενες κριτικες για την λιζα, οποτε απο υπηρεσιες ηξερα τι να περιμενω.
Ειχα ψαξει ελαχιστα στο φορουμ οποτε περαν απο τις 2 φωτογραφιες του προφιλ δεν ηξερα ακριβως τι να περιμενω.
Το καλο ειναι οτι οταν ευκαιρισει θα ανεβασει νεες φωτογραφιες
Παμε τωρα στο ραντεβου...
Εμφανισικα εμενα μου αρεσε πολυ, οι περιγραφες ειναι ακριβεις οποτε το μονο που θελω να ξαναπω ειναι οτι ο κωλος ειναι αριστουργημα
Στο κυριως θεμα τωρα...
Ηταν ολα τελεια! Μολις τελειωσαμε με το φρεσκαρισμα και την ειδα ετοιμη, στημενη να με περιμενει λεω εδω ειμαστε! Το δερμα της ειναι απαλο και μυριζε παντου υπεροχα ( if you know what i mean) Μου λεει ελα να σε ετοιμασω αλλα οπως διαπιστωσε και εκεινη αργοτερα ημουν πανετοιμος!
Στο σεξ λοιπον ηταν πολυ ορεξατη, χωρις πολλα περιττα λογια, μονο αυτα που πρεπει! Εν ταχει θα σας πω οτι καναμε 2 πολυ ωραιους γυρους ο ενας με οριακη αφαιρεση του προφυλακτικου για καταθεση στο στομα και ο δευτερος με σχεδον ολος κωλο που δεν γινοταν να μην δοκιμασω... Απιστευτος...
Σε αυτο το σημειο θελω να τονισω οτι περα απ ολα αυτα στις ενδιαμεσες στιγμες που δεν καναμε σεξ διαπιστωσα οτι η λιζα ειναι πολυ ανετη, ευχαριστη, γενικοτερα θελει να περασεις καλα και εκτος της πραξης.
Οποτε για να μην κοιταξετε πιο κατω να σας πω οτι εδωσα 100 (80+20) και βαζω σε ολα 10!!!( για να μην πει κανεις καμια εξυπναδα, εβαλα την μεγαλυτερη βαθμολογια που με αφηνει το συστημα) Θα την ξανασυναντησω σιγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, makhswrx, nteminio_nik και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2017
Σε ένα σημειο το Λιζακι παιρνει 11 αλλα δεν λεμε σε ποιο !
22 Ιουνίου, 2017
Φίλε μου θα μπορούσες να με βοηθήσεις δίνοντας μου το κινητό της κοπέλας??
24 Ιουνίου, 2017
Ευχαριστούμε για την κριτική,πως θα μπρούσαμε να επικοινωνήσουμε με την κοπέλα?
27 Ιουνίου, 2017
Καλησπέρα σε όλους.

Εγω έκανα προφιλ στο site για να καταφέρω να πάρω το τηλέφωνο της.
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με αυτό?
Τι πρέπει να κάνω?

Ευχαριστώ πολύ
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 173019
29 Ιουνίου, 2017
Καλησπερα σε ολους, δυστυχως το τηλεφωνο το δινει μονο η ιδια με pm! Δεν εχει νοημα να σας το δωσω γιατι δεν θα καταφερετε να βρεθειτε....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5