Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51990
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Κλαούντια είναι μια ψηλή όμορφη κοπέλα κάτω από 30. Οι φωτογραφίες που υπάρχουν είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Μιλάει καλά Ελληνικά. Με έβαλαν στο δωμάτιο που έχει και τον καναπέ.

Μπήκε δωμάτιο φορώντας μια πολύ σέξυ ρόμπα και ψιλοτάκουνες γόβες. Στο μασάζ είναι πάνω από τον μέσο όρο των κοριτσιών του χώρου. Εγώ προτίμησα δυνατό μασάζ για χαλάρωση μετά τη δουλειά. Αφιέρωσε τουλάχιστον μισή ώρα με ωραία περάσματα από τα αρχίδια για να καυλώσει το εργαλείο.

Στο γύρισμα ξεκίνησε το πανηγύρι. Έβγαλε τη ρόμπα λες και έκανε στριπτήζ και κοιτώντας με άρπαξε τον πούτσο μου και άρχισε να τον ρουφάει. Την ανέβασα πάνω στο κρεβάτι και την έβαλα να κάτσει πάνω μου. Τη γάμησα με δύναμη γλύφωντας τις βυζάρες της. Το κορίτσι ήθελε περισσότερη άνεση οπότε την πέρασα στον καναπέ και την έστησα στα τέσσερα. Όπως τη γαμούσα γυρνούσε και με κοίταζε. Μετά από κανά δεκάλεπτο δεν άντεξα και ήρθε το τέλος. Ντουζάκια και από τους δυο και λήξη συνεδρίας. Η Βίκη πολύ ευγενική και στο έμπα και στο φεύγα. Μάλλον πάμε για στανταράκι.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, napoleonV1, Trevor Philips και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού