Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετεροχρονισμένη κριτική αλλά δεν πειράζει. Προ λίγο ήμερων μετά από τσάρκα κατέληξα ως πιπινολάτρης στην Γιασμήν. Δήλωσε 19, δεν θυμάμαι την χώρα και κατέχει τα εγκλέζικα. Μπαίνω μέσα και αφού περίμενα κάνα δεκάλεπτο ερχέτε η κοπέλα. Της λέω εισαι κουκλάρα, το όνομα σου και κάνα 2 ακόμη τέτοια και τις λέω πάρε μου πίπα ακα. Αρχίζει πίπα, και να με κοιτάει λες και είναι η κοπέλα μου, καβλώμενος εγώ και έχοντας κάνει το λάθος να μην την έχω παίξει για κανα 5ημερο, μου θύμιζε και στην φάτσα μια πρώην μου, δεν ξέρω τι έγινε άλλα δεν το έλεγξα καθόλου και έχυσα απροηδοποιήτα στο στόμα της σαν 15 χρόνος παρθένος....οχ λέω τώρα, facepalm, Κεφάλι σε τοίχο! το γάμησα, και θα πετάξω το 20 ευρώ για ένα δίλεπτο, και θα με κράξει η κοπέλα με το δίκιο της κιόλας καθώς δεν περιείχε κάτι τέτοιο το πρόγραμμα. Ετσι τουλάχιστον νόμιζα, βασιζόμενος κύριως σε αντιδράσεις που έχω εκλάβει σε παρομοια ατυχυματα απο κοπέλες του χώρου, πουτανες ειναι όχι γκομενές μας, δεν το ξέχναω πότε αυτό σε ολή την πορνοσταδιοδρομία μου, ομώς με την γιασμήν παραλίγο να το ξεχάσω. Η κοπέλα στραγγιξε τον πουτσο μου και τα κατάπιε !!!!! Έχω μείνει άφωνος, την κοιτάω και μου λέει να συνέχιζει να κάθετε στα πόδια μου με λίγο σπέρμα στα χείλη της, το πρωσωπο της ακουμπισμενο στο καβλι μου και να χαιδευει με τα χέρια της το στήθος μου. Να συμπλήρωσω εδω οτί δεν ειμαι σε καμία περιπτώση μορφονιος, ενώ δεν έχω κάτσει πότε να μέτρησω τον πουτσο μου, ε δεν είναι και κανα τέρας, το μόνο θετικό που μπόρει να βρεί μια γυναίκα πάνω μου χώρις να με γνωρίσει πρώτα, είναι οτι ειμαι τουμπανός, οχι gym, γονίδια και τα τελευταια 3 χρόνια μουάι τάι. Ετσι δικαιολόγω την αμέσως επόμενη συμπεριφόρα της (η απλά την πέτυχα σε εξαιρετική διάθεση). Ξεφυγα όμως... λοιπόν, μου λεει >, σηκωνομαι, τον πλενω, και πάω να ντυθώ, αυτη είναι ακόμη ξαπλώμενη, με το που με βλέπει να πάω να ντυθώ μου κανει νοήμα με το χέρι και πλήσιαζω, κατευθειαν αρχίζει να μου τον παίζει (καθως είχα μολις χύσει και είχε μαλακώσει). Της λέω θα κάτσεις να σε γάμησω, μου κανει εχουμε ακόμη ώρα. να μην τα πολυλογω, μετα απο λιγο σηκώθηκε, περασμα προφυλακτικου και ιεραποστολικο, με μενα να πλησιαζω για φίλι στο μαγουλο, να της δίνω ένα δύο και μετα να γύρναει στομα, και γλώσσοφιλα, αυτο συνεχίστηκε με πιο πολυ gfe και φασώματα παρα σκλήρο γαμήσι, οπου με βρήκε το τελός, ημουν τοσο καυλώμενος με την συμπεριφόρα της (δυστυχως το συστήμα δεν με αφήνει να βάλω 10 στην διάθεση), την σηκώσα στα χέρια μου, τύλιξε τα πόδια της γύρω μου σαν τσόντα και φασώνομασταν ετσι (3ος γύρος δν υπηρξε προφάωνώς) μέχρι που την φώναξε η τσατσα, χρόνος παραμονής στο δώματιο 15 λεπτα. καλυτερα και απο στουντιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, elton tony, kosamf και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2017
το παρακανες με το προμοσιον....
παν μέτρον άριστον
21 Ιουνίου, 2017
Τι βάρδια;
22 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν λέω μπόρει να φάνηκα υπερβόλικος. αλλά δεν κάνω προμότιον. και όντως μπόρεις να πας και να μην σε εξυπηρετήσει έτσι (εμφάνισιακα παντως λόγικα θα συμφωνήσεις) το λέω έτσι κι αλλίως στην κρίτικι ότι μάλλον είμουν πολύ τύχερος και την βρήκα στις κάλες της. παντώς 5 χρόνια στην φύλης που πηγαινω αραία και που πρώτη φόρα έλαβα τέτοια συμμετόχη
23 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεκτόν..
23 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πρωινη την είχα πετύχει
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5