Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564624
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εμφανισιακά η Μόνικα είναι γυναικάρα, τούμπανο, απ' αυτές τις γυναίκες που όταν περνάνε δίπλα σου στο δρόμο σκύβεις το κεφάλι γιατί ντρέπεσαι και μόνο να τις κοιτάξεις. Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο με χαμόγελο και 'γω τρελαμένος απο καύλα να της χουφτώνω την κωλάρα, να της ρουφάω τις βυζάρες, να της χαιδεύω την κλειτορίδα. -Έτσι μωρό μου χάιδεψε μου το μουνί, και να ανταποδίδει με φιλιά στο λαιμό στο κορμί, να μου γλείφει τις ρώγες να μου δίνει τις βυζάρες της στο στόμα. -Φίλε θα φάς καλά είπα στον εαυτό μου, και μουνάρα και καυλιάρα και κάπου εκεί έτσι ξαφνικά να τελειώνουν όλα. Μου πιάνει τον πούτσο και αρχίζει να μου τον παίζει σαν αγρίμι έντονα και γρήγορα, αν την άφηνα θα με τελείωνε με μαλακία. Η πίπα της το ίδιο έντονη και μονότονη. Ανεβαίνει απο πάνω μου, κοπανιέται σαν να καβαλάει μαινόμενο ταύρο και μετά απο λίγο μου ζητάει να αλλάξουμε στα τέσσερα, πάλι μετά απο λίγο σε ιεραποστολικό, άλλαζε τις στάσεις εν ριπή οφθαλμού και να μου λέει τώρα τι θές να κάνουμε δηλαδή, με τα 50 ευρώ που έδωσες μόνο σεξ και πίπα Θυμός. Της ζήτασα ευγενικά να χαλαρώσει και να αφήσει εμένα να κάνω παιχνίδι, αλλά μου είπε δεν γουστάρει να χαλαρώνει γιατι έτσι βαριέται το σεξ. -Θέλεις να τελειώσω γρήγορα , τη ρώτησα, -πάντα θέλω οι πελάτες να τελειώνουν γρήγορα μου απάντησε.

Κάπου κατά την διάρκεια του αγώνα να αναρωτιέται απο που είμαι, να της λέω και να την ρωτάω αν ξέρει κατα που πέφτει, τι το 'θέλα, -δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει, -τότε τι με ρωτάς, -έτσι απλά για την κουβέντα να έχουμε κάτι να λέμε, μ' αρέσει να κουβεντιάζω αρκεί να πληρώνομαι για αυτό, -όλα για τα λεφτά λοιπόν, να με πιάνει ένα νευρικό γέλιο και με την Μόνικα να χώνει στα σέρβικα, λογικά θα έβριζε Γαμήσου. Τελείωμα σε στάση ψαλίδι με συνολική παραμονή στο δωμάτιο 11 λεπτά. -Άντε τράβα γαμήσου τώρα να βγάλεις φράγκα πολλά φράγκα, της ευχήθηκα, -φυσικά και θα πάω , moneytalks πάνω απ' όλα, κινηκότητα και έπαρση σε όλο της το μεγαλείο.

Κλείνοντας, η Μόνικα είναι σαν εκείνες τις καρτ ποσταλ που δείχνουν πανέμορφες τουριστικές παραλίες, όταν όμως τις επισκέπτεσαι διαπιστώνεις οτι τα φαινόμενα απατούν και τελικά μένεις με την φώτο στο χέρι. Σε πόσους απο εμάς άλλωστε δεν έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, james034, maclaud και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2017
Ρε θηρίο κατάφερες να τελειώσεις ενω ανταλλάζατε "κουβέντες"; Μπράβο,respect
21 Ιουνίου, 2017
γενικα η μονικα εχει ασχημη συμπεριφορα δεν είναι τυχαιο ολοι να τις δινουν ακυρο για την συμπεριφορα της.η επειδή είναι ομορφη ξερει ότι θα εχει μονιμα πελατες η θελει να βγαζει γρηγορα χρημα
G
gavelos
22 Ιουνίου, 2017
Το αστείο είναι ότι υπάρχουν τόσες κακές κριτικές αλλά η ανάγκη μας να Κατσικογάμης ενα τοσο ωραιο μουνι
μας κάνει να ξεχνάμε τι διαβάζουμε σε αυτο το τόσο ενημερωμενο site...
H αληθεια είναι ότι και εγω ειμαι δισαρεστημένος απο την ίδια αλλά αν την ξανα βρω μπροστά μου θα την δοκιμάσω στο full προγραμμα
ΜΑΚΡΙΑ ΟΣΟΙ ΨΑΧΝΟΥΝ GFE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3