Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...Λίγα λόγια...γιατί μετά από mute δεν έχω και πολύ διάθεση...
...To γραφείο με έστησε 45 λεπτά στο δωμάτιο...παρόλο που με ξέρουν σαν πελάτη...παρόλο που τους πέρνω πάντα από το ίδιο νούμερο κινητού...παρόλο που ξηγήθηκα ωραία στην κοπέλα στο τηλέφωνο...και παρόλο που αρχικά μου είπαν ότι δεν έχουν κανένα πρόβλημα με την ώρα και το hotel που ζήτησα...
...Τηλέφωνο για να ενημερώσουν τον πελάτη για την καθυστέρηση δεν μπήκαν στον κόπο να κάνουν...
...Γιατί να πάρουν?...για να φύγει?...άστον να περιμένει...
...Επαγγελματισμός σε όλο του το μεγαλείο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός
...Έχε χάρη που μου άρεσε η κοπέλα στις photo...που δεν είχα άλλες υποχρεώσεις μετά...και που ήμουνα καβλωμένος για την μικρή...
...Οι photo είναι σωστές...η κοπέλα είναι λίιιιιιιιγο πιο αδύνατη από ότι βλέπετε...
...Χαμογελαστή...χαλαρή...ξεκούραστη...(πρώτο ραντεβού της ημέρας)...
...Με ρώτησε τι πρόγραμμα θέλω...Χμμμ;
...Αρχισα να απαριθμώ αυτά που γράφει το site του γραφείου της...για να απαντήσει ότι δεν ήξερε τίποτα από όλα αυτά...και πως δεν παρέχει αυτά που γράφουν...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
...Την πίστεψα...την γούσταρα...δεν ήθελα να χαλάσω την διάθεση μου...έμεινα...
...Εσείς μην πιστέψετε τίποτα...ξεκαθαρίστε τα πράγματα εκ των προτέρων για να κάνετε τα κουμάντα σας...
...Η κοπέλα είναι για πιπινολάτρες αγαπούλιδες και υπομονετικούς παίχτες...Οι υπόλοιποι να πάτε αλλού...
...Δεν λέω περισσότερα για την συνάντηση γιατί αντί να ενημερώσω και να βοηθήσω...μάλλον θα κάνω το αντίθετο και θα παραπλανήσω...
...Μαλλον θα την ξαναδώ γιατί λείπουν τα στανταράκια μου αυτήν την περίοδο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, kiriakoboy, geroksouras και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2017
Δηλαδη τι ακριβως ΔΕΝ κανει απο αυτα που γραφει το γραφειο..? Γιατι αν ειναι μονο μια ωραια φατσουλα με ωραιο σωμα, αστα βραστα...
20 Ιουνίου, 2017
κουλουρι δινει Χμμμ;
20 Ιουνίου, 2017
Απο μουνακι τι λέει είναι στενουλα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3