Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο πολλά χρόνια αποχής είπα να κάνω μια μπουρδελότσαρκα να δω τι παίζει. Πέρασα σχεδόν απ όλα τα "σπιτάκια¨είχα όρεξη, περίπου μια ώρα τριγυρνούσα. Κατέληξα στο Dis 9 με το όμορφο μωρό την Ραΐσα, φορούσε ένα σούπερ άσπρο κορμάκι. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι δεν κάνει ακάποτη πίπα (η αλήθεια είναι δε με πείραξε) και ότι με 40 ευρος σ αφήνει να την φιλήσεις παντού. Ψήθηκα ως γνωστός ποδολάγνος και μπήκα. Ένα γρήγορο ντουζάκι και το μωρό μπήκε. Ψηλή, παιχνιδιάρα με όμορφο πρόσωπο και τέλειο δέρμα. Εντύπωση μου έκανε ότι ήρθε με μάυρο κορμάκι σαν να μου έλεγε ότι άλλαξε για μένα. Φορούσε και μπλε ηλεκτρίκ γόβες πολύ σεξουαλικές με περίεργα δεσίματα και αμέσως προσφέρθηκα να την βοηθήσω να τις βγάλει. Μου έδωσε πολύ ευχάριστα τα πατουσάκια της να τα φιλήσω. Ήδη φτιάχτηκα και της έβγαλα το κορμάκι στήνοντας την στα τέσσερα. Τέλεια ξυρισμένη μοσχοβολούσε και μπήκα στον πειρασμό να της γλύψω τον κώλο. Το έκανα με ευχαρίστηση και ξέχασα ότι ήμουν σε μπουρδέλο. Μου φόρεσε καπότα και έκανε αρκετά καλή πίπα με όρεξη και με κοιτούσε στα μάτια παιχνιδιάρικα. Ήμουν έτοιμος αλλά ήθελα να την χαρώ κι άλλο και την πήρα στην κλασσική στάση κοιτώντας το όμορφο πρόσωπό της. Βέβαια πόνεσε μετά απο λίγο και γύρισε στο πλάι. Τέλεια στάση μπροστά στον καθρέφτη όπου τα βλέπαμε όλα. Δεν άντεξα και έχυσα αμέσως...Είχαμε άνεση χρόνου και μετά το σεξ ξάπλωσε πάνω μου σαν να ήθελε να κοιμηθεί..ήταν και περασμένη η ώρα. Προσπαθήσαμε να πούμε μια δυο κουβέντες αλλά μου είπε όχι Ελληνικά...Προσπάθησα στα Αγγλικα αλλά και πάλι τίποτα..Το θέμα είναι ότι συννενοηθηκαμε μια χαρά μόνο με νοήματα οπότε δε βαριέσαι..Την βοήθησα να ντυθεί με τα δύσκολα γοβάκια και το κορμάκι της..είχε κι αυτό αρκετά δεσίματα..γέλασε και μου είπε ότι είναι problem girl. Ναζιάρα μου έκανε νόημα να της δώσω φιλάκι και με χαιρέτησε. Ήταν σαν να με χαιρετούσε η φίλη μου. Τη συνιστώ για αγαπούληδες και παιχνιδιάρηδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, kassler, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού