Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νικόλ όπως λέει και ο τίτλος είναι "περίπτωση"... σε κάποιους θα ταιριάξει ενώ σε άλλους όχι. Μικρή (23 μου είπε) μελαχρινή ωραίο πρόσωπο και τέλειο (για τα γούστα μου τουλάχιστον) σώμα! Στήθος που δεν το λες μεγάλο αλλά ικανοποιητικό ίσα να γεμίσει η χούφτα σου βρε αδερφέ! Δηλώνει χώρα καταγωγής Ρουμανία, Ελληνικά μηδέν αλλά στα αγγλικά δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα μιλάει τέλεια.
Στα του αγώνα. Πέρασα με των 30€ γιατί δεν ήξερα τις ικανότητες της, οπότε λέω κάτσε μην φάω καμία φόλα. Μπήκε χαμογελαστή και είχε διάθεση για κουβέντα. Πίπα ίσως να αγγίζει την κατηγορία "προς το καλή". Στο σεξ που είπε οτι θέλει χαλαρά και όχι δυνατές καταστάσεις αν και δεν έδειξε να δυσανασχετεί όταν ανέβηκαν οι ρυθμοί. Δεν έγιναν εναλλαγές στάσεων παρά μόνο στα τέσσερα σε όλη την διάρκεια γιατι μου είχε λείψει. Στο τέλος μιλήσαμε ακόμη λίγο για άσχετα θέματα και γενικά δεν βιάστηκε καθόλου στην όλη κατάσταση. Για κάποιον που θέλει μια χαλαρή εμπειρία είναι πιστεύω καλή. Όπως είπα και πριν είναι στο τι ψάχνει ο καθένας μας. Προσωπικά μου άρεσε και ίσως την επισκευτώ στο κοντινό μέλλον ξανά. Μου θύμισε κάτι από πρώτες επαφές όταν βρίσκεις καινούρια γκόμενα. Αυτά τα λίγα από εμένα, ελπίζω να βοήθησα. Καλές καταθέσεις σε όλους! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
geozz
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast, mpouxos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2017
''σωμα τελειο για τα δικα μου γουστα''...ε γραψε τα γουστα σου βρε αδερφε να καταλαβουμε ή περιγραψε λιγο το κορμι....Χμμμ;Χμμμ;
23 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Η κοπέλα είναι μετρίου αναστήματος, γύρω στο 1,65 ή 1,68 ίσως. Στήθος αρκετά καλό για το μέγεθος του 2-2,5 και κολαράκι στρογγυλότατο! Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2