Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295937
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ιόλη έχω συναντηθεί τουλάχιστον 5 φορές τα τελευταία 2 χρόνια, όλες σε δίωρα ή τρίωρα ραντεβού στον χώρο μου με τελευταία φορά λίγο πριν το Πάσχα.
Θα συμφωνήσω ΄με τους υπόλοιπους συναγωνιστές.
Η συνεννόηση μαζί της είναι πανεύκολη και ένα περίεργο πράγμα, ενώ έχει δουλειά και κάνει ραντεβού είναι σχεδόν πάντα διαθέσιμη.
Αν την δεις στο δρόμο δεν θα τρελαθείς κιόλας. Είναι Petit, με γλυκό προσωπάκι, γυμνασμένο κορμάκι, μικρό παιχνιδιάρικο βυζάκι και στενό τουρλωτό κωλαράκι ενώ δεν μπορώ να πω ότι το ντύσιμό της θα σε φτιάξει ιδιαίτερα. Δεν λέει όχι σε τίποτα και ενώ διατηρεί μία σχεδόν παθητική στάση στη συνεύρεση όταν καβλώσει ....καλοπερνάς. Αντέχει σε υψηλές στροφές και δεν σου τρώει καθόλου χρόνο. Λόγω σωματότυπου είναι μανιτζέβελη, την κάνεις σχεδόν ότι θέλεις. Την ιδρώνει την φανέλα.

Δεν την λες σεξοβόμβα ή ότι θα θυμάσαι για καιρό το πήδημα, αλλά νομίζω ότι παίζει να είναι και η πιο τίμια πρόταση για delivery στο σπίτι.
Καλό service, καλό social, εύκολη επικοινωνία, δεν σε αγχώνει με τον χρόνο, τα χρήματα είναι οκ, και γενικά είναι ένα στάνταρ που θα σε αφήσει ικανοποιημένο ειδικά αν δεν θες να κάνεις κασκαντεριλίκια. Εγκρίνεται !!
Αυτά τα λίγα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.436
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taz_s, fouxter, Baby face και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού