Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις είδα τις φωτό της κοπέλας αναστατώθηκα και αμέσως πήρα τηλ για να κλείσω ραντεβού! Και τελικά δικαιώθηκα. Αν και είχα ενδιασμούς επειδή δεν έδινε φιλιά αλλά οι κάυλες που μου προξενήθηκαν οταν την είδα νίκησαν τους ενδιασμούς... Με το που μπήκε μέσα η κοπέλα ήταν μέσα στην καύλα με το φορεματάκι της και το τελειο προσωπάκι της με τρέλανε ακόμη περισσότερο! Κατευθείαν μπήκε για μπάνιο και γύρισε στο δωμάτιο γυμνή! Βυζάρες φτιαγμένες με τις ρόγες κάγκελο και κωλαράκι πολύ καλό που δεν σταμάτησα να το χουφτώνω και να του ρίχνω σφαλιαρίτσες μόλις ξάπλωσε δίπλα μου. Έπεσε με τα μούτρα στο καυλί μου και με μία πολύ καλή πίπα με έστειλε στα ουράνια. Γυρισμα σε 69 για να γλύψω και εγω την τρυπουλα της και μετά reverse cowgirl όπου τα χαστούκια στην κωλάρα της πηγαίνανε σύννεφο και τελείωμα από μερους μου. Ξανά μπανάκι και απο τους δύο, κουβεντούλα στα ελληνικά για κανα 5λεπτο και μετά απο δική της πρωτοβουλία ξεκίνημα του 2ου γύρου. Πίπα βαθεια και υγρή, γλυψιμο σε όλη την περιοχή και γύρισμα σε ιεραποστολική στάση όπου δέχθηκε τρελό σφυροκόπημα και μετά από παρότρυνση δικιά μου έτριβε και την κλειτορίδα της άρχισε να ουρλιάζει και να χύνει σαν τρελή!μετά από κανα 10λεπτο μεγάλης ηδονης ηρθε το τελείωμα μέσα της! Πάρα πολύ καλή παρουσία και πιστεύω πως αμα της φερθείς ωραια δεν θα χάσεις... στα πλην οτι εχει καποιες ραγαδες στην κοιλια της που δεν με πείραξαν καθόλου γιατί είχα στον νου μου να βλέπω αυτό το θεικό προσωπάκι που με κοίταζε καυλωμένο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, iuakoya, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2017
όντως φαίνεται καταπληκτική... κρίμα που δεν κάνει anal...
19 Ιουνίου, 2017
η κοπέλα δεν φιλά με γλώσσα ?? Κριμα, μάλλον αποτρεπτικό για μενα
19 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιο anal? Δεν φιλάει στο στόμα, δεν κάνει CIM ή CIF... Κεφάλι σε τοίχο!
19 Ιουνίου, 2017
130 ευρώ και δε δίνει φιλιά; Τι λε ρε μεγάλε πλάκα μας κάνεις; Μαλακία
19 Ιουνίου, 2017
Αυτή είναι η Σάντρα Μ. Αλεξάνδρου και πιο παλια η Μισελ από τη Φυλής.
19 Ιουνίου, 2017
και σε επεισε ότι εχει ορεξη για σεξ ενώ δεν ηθελε καν να σε φιλιησει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
δηλαδή εγω αν δεν θελω να φιλησω καποια και τραβηξω μαλακια μπροστα της σημαινει ότι εχω ορεξη για σεξ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
20 Ιουνίου, 2017
Ρε μαγκάκια δεν με φίλησε στο στόμα αλλά με φίλησε σε όλο μου το κορμί από πάνω μέχρι κάτω! Και ταίριαξα πολύ μαζί της πάνω στο κρεββατι. Ακόμα έχω στο μυαλό μου την εικόνα που ετριβε την κλειτορίδα της και βόγγαγε από καύλα! Αλλά το γούστο του καθενός ειναι υποθετικό! Η τύπισα πάντως εχει τρομερό προσωπο και το σημάδι απτο μαγιό σε απογειώνει...
20 Ιουνίου, 2017
Θα συμφνήσω με τον Πρόεδρο, κορμάρα φαίνεται, φανταστικο στηθος έχει (αν δεν έχει φωτοσοπ), προσωπο δείχνει καλό και το σημάδι τρέλα....βραζιλιάνικο!

Θα συμφωνήσω και με τον Μαύρο Γάτο, αν δούλευε σε μπουρδελα δεν είναι κ πολύ θετικό!
Βέβαια το ότι δεν φιλά, δεν κανει CIM CIF...δείχνει μια τάση-διέθεση να προσέχει την υγιεινή της (που τελικά μπορεί να είναι καλό)...

Τι να πεις?! Όμορφο πάντως φαίνεται...
20 Ιουνίου, 2017
Είναι πολύ σπάνιο τέτοιο κορμί να δούλευε σε ρντέλο... Δείχνει καραμουνάρα...Θυμός
20 Ιουνίου, 2017
τελικα ισχυει το οτι δουλευε σε μπουρδελο ?? Χμμμ;Χμμμ; τοσο μεγαλη αναβαθμιση ?
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2