Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564624
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να προσθεσω και εγω την εμπειρια μου με το φρεσκο κοριτσι που ηρθε για καλοκαιρι στη χωρα μας και "εφερε" βροχες και καταιγιδες και μεγαλες ουρες στο sudio deluxe!!! Πηγα με πολυ βροχη ελπιζοντας να ειμαι μονος και επεσα σε μισαωρο προγραμμα και 1 πελατη ακομα αναμονη. Οκ να ειναι καλα το φβ περασε η ωρα και ηρθε η σειρα μου. Οσο περιμενα αλλοι 4 ηρθαν ολοι βρεγμενοι ολοι για τη Λολιτα! Λυπηθηκα την αλλη κοπελα που εβγαινε χαιρετουσε και ξαναεμπαινε στο καμαρινι συνεχεια. Σπασιμο!
Η Λολιτα τωρα, ειναι ομορφη κοπελα, με πολυ γλυκο και αθωο προσωπο που ειναι πολυ στα συν, αλλα για 18-19 ετων το σωμα ειναι χαλαρο και στηθος και κοιλια και κωλο. Κωλαρα βεβαια αλλα αλλα τα 18χρονα που συναντω ειναι πολυ πιο σφιχτα. Μεσα στο δωματιο πολυ ευχαριστη σε ρυθμους gfe και βαζω 10αρια γιατι γαμιεται ολη μερα και κανει το παν να σε ευχαριστησει! Αυτο για μενα ειναι αρκετο γιατι αλλες μουναρες βαριουνται να βγαλουν και το βρακι τους! Καναμε ολα οσα ηθελα και ζητουσα και ευφυγα ικανοποιημενος. Συσταση να μεινει ολο το καλοκαιρι γιατι αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
alapis
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
132
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatioxi, TotalD, numpas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Μόνο χαλαρό το σώμα της ρε φίλε...έχει κυτταρίτιδα 40χρονης...τέσπα αν εσένα σου αρέσει όλα καλά Ναι!
Στις 2 το μεσημέρι σταμάτησε...δεν είναι για πολλά Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1