Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τη μία το καλοκαίρι που δεν λέει να έρθει κι από την άλλη οι κριτικές από σεβαστούς συναδέλφους με έκαναν να πάρω τηλέφωνο για ραντεβού με την πορνοστάρ. Είχα φτιαχτεί βλέποντας μερικά από τα βίντεο που κυκλοφορούν με την υπογραφή της στο διαδίκτυο και ήμουν έτοιμος για homemade τσόντα. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα, ήρθε στην ώρα της και μπήκε γρήγορα για μπάνιο. Όταν βγήκε, εστίασα το βλέμμα στα δυνατά της σημεία που είναι το στόμα και ο κώλος. Το στήθος με χάλασε λίγο, λίγη σιλικόνη εκεί θα μετρούσε, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα. Από την αρχή κινήθηκα επιθετικά με γλωσσόφιλα και ακολούθησε, καλά αρχίζουμε σκέφτηκα. Σύντομα τον είχε στο στόμα της και ήταν πολύ καυλωτικό θέαμα να βλέπεις αυτές τις χειλάρες να τον ρουφάνε. Της είπα να το κάνει αργά και βασανιστικά, μου άρεσε να τη βλέπω να τον έχει στο στόμα της. Στη συνέχεια μου ζήτησε η ίδια να μπω στο μουνάκι της αλλά αρνήθηκα, ζήτησα κατευθείαν κωλαράκι, όπως και έγινε. Πολύ ωραία αίσθηση και εκεί ανέβασα ταχύτητα, τι στο καλό, πορνοστάρ και θα πάμε στο αργό; Δεν είχε πρόβλημα, έδειχνε να καυλώνει ή απλά υποκρινόταν, πολύ που με ένοιαζε, το να την ακούω να βογκάει με έφτιαχνε ακόμη πιο πολύ, την κοπάνησα αρκετή ώρα στα 4 και στα μπρούμυτα μέχρι που ήρθε το τέλος, βγήκα γρήγορα και τελείωσα στο πρόσωπό της όπως στις τσόντες. Ηδονή... Δεύτερος γύρος με καλύτερη πίπα, πιο βαθιά από την πρώτη φορά και με μπόλικο σάλιο, να είχε φτιαχτεί κι η ίδια; Αυτή τη φορά την πήρα από μπροστά σε ποικιλία στάσεων και πιο πολύ με την ίδια επάνω μου για να την έχω αγκαλιά και να τη φιλάω συνέχεια με γλώσσα, πολύ μου άρεσε αυτό, είχε κολλήσει επάνω μου και την πηδούσα δυνατά ενώ άκουγα τα βογκητά της μέσα στα αυτιά μου και φούντωνα. Δεύτερο τελείωμα ξανά στο πρόσωπο, τρία μπάνια αναγκάστηκε να κάνει το κορίτσι Μεγάλο χαμόγελο Συμπέρασμα: Πολύ καλή επιλογή, περνάς καλά μαζί της, το ίσως είναι μόνο γιατί σε αυτή την τιμή είναι δύσκολο να την πάρω ξανά, αλλά για την εμπειρία και μόνο αξίζει σίγουρα για μια φορά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, IanAlderson, panagos7 και 55 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
νομίζω σωστά έπραξες να πάρεις κώλο στον πρώτο γύρο τα εύσημα !!!
19 Ιουνίου, 2017
Κι εγώ το ίδιο νομίζω... εκ του αποτελέσματος Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2