Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198296
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
2.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Πηγαμε πριν λιγες μερες μερες στο σβησιμο ενος μπατσελορ για την καυλαντα πιο πολυ.... απογοητευση!!! Πολυ λιγες γκομενες... ειχε μια ελληνιδα μονο μουναρο που την ειχε ενας φλωρος αγαπουλης ολη νυχτα... οταν ζητησαμε απο τις κοπελες να ανεβασουν πανω τον γαμπρο να τον γδυσουν για να γελασουμε μας ζητησανε 50 ευρω!!!!!
Το καλυτερο ηταν που για να πας πανω με γκονενα ΠΡΕΠΕΙ να της κερασεις ποτο....
Αφου πηγα που πηγα λεω ας παω πανω με εναν φιλο και 2 γκομενες... ειχαμε κανονισει παρτουζα 60 ευρω 20 λεπτα. πηραμε μια δομινικανη και μια βραζιλιανα. Οταν μπηκαμε στο δωματιο μας ενημερωσαν οι κοπελες πως δεν εννοουσαν παρτουζα αλλα να γαμιομαστε διπλα διπλα!! Στα του αγωνα τιποτα ιδιαιτερο με το ρολοι στο χερι. Εγω δεν τελειωσα ποτε αφου μου ειχε ζαλισει ταρχιδια η τυπισσα και στο τελος σηκωνεται και φευγει και μου λεει εγω σου ειπα να πληρωσεις παραπανω... με πατησετε εκει μεσα πεταμενα λεφτα!!!
Ψ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaulintiri, fouxter, waldy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Μεγάλη απάτη το Xbar:
Α) δεν είναι στριπ, αλλά κωλόμπαρο που έχει και στούντιο από πάνω
Β) το ποτό στην κοπέλα πριν ανέβεις μαζί της πάνω είναι πρωτοτυπία αυτού μόνο του μαγαζιού για να βγάλουν και από τα ποτά
Γ) δίνεις 50€ μόνο για 15 λεπτά και η κοπέλα σε ειδοποιεί ότι ο χρόνος σου τελειώνει από τα 10 λεπτά...άντε μετά να χύσεις...κόλπο για να αγοράζεις περισσότερο χρόνο. Γενικά, στα στούντιο με 50€ κάθεσαι με την κοπέλα 20-25 λεπτά.
18 Ιουνίου, 2017
Καλά σας κάνανε. Και λίγα σας πήρανε. Κουλ
19 Ιουνίου, 2017
Ψάχνουν για κορόιδα... μάλλον υπάρχουν αρκετά... μια και ακόμα δουλεύει το μαγαζί... δεν πειράζει... υπάρχουν τοσες επιλογές!
19 Ιουνίου, 2017
Ρε τυπε τα έχουμε πει χιλιάδες φορές για τοx-bar, είναι απάτη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4