Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169565
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ε ξου και ο τιτλος.Η κορινα σαν σωμα δεν λεει και πολλα και ειναι οντως νταρντανομουνο και δυσκολα μαζι της στο σεχ,
αλλα στο τσιμπουκι δεν παιζεται..Ειναι αυτην την στιγμη οτι καλυτερο υπαρχει στο δικο μου φετιχ με τις τανες.ΈρωταςΕκτος και
αν υπαρχουν και αλλου σαν και την καρινα να προσφερουν τετοιο θανατηφορο τσιμπουκι,ασ εχουν την ευγενικη καλοσυνη οι συναγωνιστες να με ενημερωσουν.Ματάκι
Απο την στιγμη που μπαινει στο δωματιο,ορμα κατευθειαν στον πουτσο και τον εξαφανιζει.Εδω ειμαστε λεω και αρχιζει το ματσ.την πιανω το κεφαλι με τα δυο χερια και την ανεβοκατεβαζω το κεφαλι σε ρυθμο πολυβολου και οσο χρονο θελω.Αλλαζω σταση αυτη ανασκελα μετο κεφαλι στην ακρη του κρεβατιου και ορμα τον πουτσο μου στο στομα της και πιανω το κεφαλι της με τα δυο χερια μου και δωσε,δυνατα γρηγορα και ολον μεσα.Γυρναω το κορμι μου με το στομαχι μπροστα και ξανα το ιδιο.μετα σηκονομαι ορθιος στο κρεββατι και το ιδιο μοτιβο.μετα απο αρκετη ωρα την γαμαω σε δυο στασεις,ανασκελα αυτη και πισοκολητο οπου σωνεται καπως η κατασταση στο σεχ,
και ξαναρχιζω την τσιμπουκοδρομια με αμιωτη ενταση και ρυθμο σε πολλες στασεις και αυτην μονιμα δακρυσμενη και κατακοκινη και στο πικ,τα αδιζω ολα μεσαΝαι! και παει διακριτικα στο σηφωνει να τα ξερασει μαζι με μυξες και δακρυα και πλενεται.Ο πουτσος μου πονα καθε φορα.τετοιο brutal mouthfuck gagging Καμια.Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
405
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 argyropelekanos, ThE, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1