Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Ξενοδοχεία 47029
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη εδω την προηγουμενη εβδομαδα.
μακρια απο την περιοχη που κινουμαι συνηθως,αλλα κανουμε και θυσιες ειπαμε για την ευχαριστηση των κορασιδων.ΧαμόγελοΧαμόγελο

προσβαση ευκολη απο την κεντρικη λεωφορο και προσπαθεια για παρκιν στο πισω μερος του ξενοδοχειου. ο χωρος ειναι μικρος και αν και ηταν Κυριακη ηταν πληρης. οπως μπηκα λοιπον ετσι και βγηκα αμεσως και παρκαρισα μπροστα και διπλα στην εισοδο. διακριτικοτητα λοιπον μηδεν. ποιος νοιαζεται ομως? ημουν ηδη μακρια απο την περιοχη μου. ΚουλΚουλ

στη ρεσεψιον η κοπελλα πολυ εξυπηρετικη. μας ρωτησε τι δωματιο θελουμε κλπ τετοια. για πρωτη φορα επελεξα απλο δωματιο στα 25 ευρω.
μικρο το δωματιο με καλη επενδυση στους τοιχους. μου θυμισε λιγο το Πριαμος στο Παγκρατι και το GLS στην παραλιακη.
ντουλαπα δεν ειδα εκτος κι αν ηταν εντοιχιζομενη και δεν την προσεξα. Money MouthMoney Mouth τηλεοραση με 5-6 καναλια με τσοντες και γενικα λιτη διακοσμηση. Ντροπή
μου εκανε εντυπωση το λουτρο που ηταν μεγαλο σε συγκριση με το υπολοιπο δωματιο και σε συγκριση με αλλα ξενοδοχεια που εχω επισκεφετει.
απο τα απαραιτητα στο μπανιο υπηρχαν μονο τα βασικα. δυο μεγαλες ασφραγιστες πετσετες,σαπουνακι υγρο επιτοιχιο και μονο αυτα. ηταν πεντακαθαρο ομως.
απο θορυβους δεν ακουστηκε τιποτα κι ετσι απο πλευρας ηχομονωσης παιρνει αριστα.

στο διαδρομο υπηρχε αυτοματος πωλητης για προφυλακτικα. room service δε ζητησαμε κι ετσι δεν εχω αποψη.
ξεχασα το ασανσερ. μικρο και αυστηρα για δυο ατομα.
αυτα τα λιγα λοιπον.
στο τελος η κοπελλα στη ρεσεψιον μας εδωσε ενα κουπονι για να εχουμε 50% εκπτωση σε μελλοντικη επισκεψη μας,εκτος Σαββατου ομως.
μπορει στο μελλον να το χρησιμοποιησω και να παρω και τη σουιτα που γαμαει ο Τζιμης. ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο Καπέλο
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.900
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Κουλ
σουιτα στο σαλεμ αδερφε
για σουιτα παω κ γω μονο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1