Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την μιλφαρα Ελενη.Προκειται για μια Ρωσιδα ιεροδουλη με προσωπο με Σλαβικα χαρακτηριστικα , μακρυ ξανθο σγουρο μαλλι , μεσαιο πεσμενο φυσικο στηθος , κανονικο υψος και παχουλο σωμα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο.Η κοπελα στο παρελθον εχει δουλεψει στο Κολωνου 47 οροφο σε ντουετο με την Ναταλια.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ειναι καθαρο και το κλιματιστικο δουλευε.Η κοπελα καθισε διπλα μου.Καθαρισε την τα αρχδια και την πουτσα μου με μωρομαντηλο και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Να πω οτι η πιπα της ειναι πολυ καλη! Της παλαιας Ρωσικης Σχολης που λενε και οι παλαιοι συναγωνιστες και κριτικογραφοι! Τον επαιρνε σχεδον ντιπφροατ.Αλλα δεν ακουγοταν το γλουπ γλουπ...χαχα...Οπως ακουγεται οταν σου κανει πιπα η χοντρη Μαρια απο Ιασωνος 46.Με πιπωνε παντως με πολυ μανια.Εριχνε και σαλια και εφτυνε τα αρχιδια μου και την πουτσα μου.Με πολυ μερακι μου εκανε και ρομαντικο καραμελωμα.Μου εγλυφε και μου ρουφουσε τα μπαλακια.Με πιπωνε και σε καποιες στιγμες χρησιμοποιουσε και το χερι της και μου τον επαιζε.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι να τον παρει βαθια.Ειναι υπακουο πουτανακι και δεν εφερνε αντιρρησεις.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Ηθελα ομως και να γαμησω λιγο.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και εγω την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω δυνατα.Αυτη μου ελεγε οτι της αρεσει να την γαμανε δυνατα.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη καθισε στην ακρη του κρεββατιου και εγω εχυσα πανω στα βυζια της.Η κοπελα πληθυκε στον νιπτηρα , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ελενη ειναι μια μιλφαρα αδιαφορης εμφανισης.Δεν ειναι δηλαδη για λατρεις μοντελε κορμιων.Κανει ομως πολυ καλη πιπα! Αυτο ειναι το δυνατο της σημειο! Κανει και ωραιο καραμελωμα στα αρχιδια.Η πιπα της ειναι αρκετα βαθια.Σχεδον ντιπφροατ.Τουλαχιστον με μενα δεν μπορεσε να τον παρει ολο βαθια.Δεν κανει δηλαδη τοσο βαθια πιπα οσο η Μαρια απο Ιασωνος 46.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που θελει να περασεις καλα και σεβεται τον πελατη.Σε χαλαρωνει πολυ η πιπα της.Παντως οσοι ψαχνουν για μια καλη πιπα απο μια εμπειρη Ρωσιδα πουτανα αξιζει να την δοκιμασουν.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, numpas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού