Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
κριτικη νουμερο 78. αγαπημενο μου ημερολογιο. η μερτσυ παλια γνωστη στην πολη. κατά καιρους ειχε τοφαλεψει. τωρα που είναι στα αδυνατα της είναι πολύ καμπυλατερ κορμαρα, δηλαδή και με τα ρουχα εξω την λες κορμι, ενώ κατι άλλες ισως λογω υψους ντυμενες εξω δεν δειχνουν (μου ηρθε στο μυαλο τωρα η αντριαννα κομ η οποια εχει καταπληκτικο καμπυλατερ αλλα εξω με τζιν δεν την παιρνει το ματι σου, να ναι καλα και αυτή εκει που είναι). παρκινγκ ακριβως απεξω. η τσατσα την ειδα ευτυχως μονο φευγοντας, αν την εβλεπα στην αρχη μπορει να μην περναγα διοτι είναι αυτή με τα μακρια μαλλια η σπαστικη που αν δεν περασεις κατευθείαν σε περνει από πισω και μεχρι εξω σε πριζει να σου πω και να σου πω.
η φατσα της μερτσυ είναι από μετρια εως γλυκια λογω ηλικιας. το σωμα σφικτο με μαλακο δερμα όπως πρεπει. η κοπελα στο παρελθον με ειχε ενθουσιασει με ελευθερο στοματικο και τελειωμα στο στομα. Έρωτας . μου ειπε θα δουλευει πρωινη από εδώ και μπρος όπως αλλωστε συνηθιζε τελευταια. της χρωσταω αυτην την κριτικη λογω του ζηλου που εδειξε και του φιλοτιμου καθως εγω δεν ημουν στις πολύ ορεξεις μου. σε ευχαριστω μερτσυ. ημερομηνια ενδεικτικη. τελευταια εχει και καντινα ακριβως απέναντι για μεταγαμήσια μασα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μέρτσυ
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού