Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565122
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τότε που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της Λολίτας στο σχετικό threat του μαγαζιού λάλησα!! Ένας έγκριτος συναγωνιστής (pilofori) σχολίασε "Ολαλααα" ενώ ένας άλλος (Macallan) αναρωτήθηκε "Τωρα σοβαρα θα ερθει αυτο το λουλουδι εδω να το γαμαμε με 50 ευρω". Σχόλια που με κάλυπταν απόλυτα και έτσι σήμερα αν και είχα δουλειές να κάνω πέρασα από το πολυτελεστατο στούντιο DELUXE για να δω από κοντά την Λολίτα.
Από το πρωί "κακός χαμός" στο μαγαζί. Σαν ιατρείο που περιμένεις υπομονετικά την σειρά σου να σε δει ο γιατρός!!! Και παρόλο που η ευγενέστατη κυρία έλεγε ότι η Λολίτα είναι σε πρόγραμμα μιας ώρας κανένας δεν έφευγε.Ματάκι Στο μαγαζί ήταν και η Κιάρα επίσης πολύ όμορφη και σέξυ με μια κωλάρα άστα να πάνε!!!

Τελικά ήρθε το κορίτσι και είδαμε ότι και στις φωτό. Πιπίνι με αθώο πρόσωπο, πανέμορφα μάτια και χαμόγελο, πολύ γλυκιά κοπέλα με ένα αθώο ύφος που σε καθηλώνει. Έρωτας
Σώμα δεν χρειάζεται να πω οι φωτο μιλάνε μόνες τους. Είναι κοντά στο 1,70 στήθος νεανικό μικρό, περιφέρεια που σε κολάζει.ΓλώσσαΓλώσσα

Επιλογή προγράμματος μισής ώρας στα 100 γουαν παρόλο που η κυρία της υποδοχής φώναζε ότι και οι δύο κοπέλες κάνουν απλό πρόγραμμα. Πέρασμα στο δωμάτιο ντουζάκι και μετά από λίγο να σου το κορίτσι. Αφαιρεί το στριγνάκι και έρχεται και ξαπλώνει δίπλα μου ενώ με κοιτά συνέχεια στα μάτια. Λίγη κουβεντούλα στα αγγλικά να σπάσει ο πάγος όπου και της είπα όταν βρει καιρό να παέι για κάνα μπάνιο να πάρει λίγο χρώμα και με ρώταγε που είναι η πιο κοντινή παραλία.

Ξεκινάμε σιγά σιγά χαμούρεμα με φιλάκια στα χείλια ενώ ανταποκρίθηκε και στην γλώσσσα αλλά συγκρατημένα. Αρχίσε να με φιλάει σε όλο το κορμί και στην συνέχεια όταν έφτασε χαμηλά με ρώτησε εαν ήθελα προφυλακτικό ή όχι. Απάντησα όχι και ξεκίνησε πίπα όπου και φάνηκε η απειρία της. Ρηχή, κάπως μονότονη, με χρήση χεριού αλλά και χωρίς, σε γρήγορο αλλά και πιο αργό ρυθμό. Είναι η πίπα που περιμένεις από μια μικρή αθώα κοπέλα που δεν έχει την εμπειρία των επαγγελαμτιών του είδους και αυτό εμένα τουλάχιστον δεν με χαλάει καθόλου. Ίσα ίσα....Γερο-μύστης
Αφού ασχολήθηκε κάμποση ώρα με την πίπα την γύρισα σε 69 όπου και γεύτηκα το πεντακάθαρο μοσχομυρωδάτο μουνάκι της. Της άρεσε αφού άρχισε να υγραίνεται ενώ συνέχιζε την πίπα με πιο έντονους ρυθμούς. Στην συνέχεια περάσαμε ελαστικό (άλλο ένα δείγμα της απειρίας της αφού χρειάστηκε να το εφαρμόσω εγώ καλύτερα) και ξεκινήσαμε με αυτή από πάνω σε cowgirl στάση όπου το μωρό έδωσε ρέστα. Αληθοφανής κραυγούλες πεταχτά γλωσσοφιλα με τα χέρια μου να έχουν χουφτώσει τα κωλομέρια της και να δίνουν το ρυθμό των παλινδρομικών κινήσεων. Αλλαγή σε ιεραποστολικό αφού της ζήτησα να φορέσει τις πορνογόβες, εναλλαγή γρήγορου και αργού ρυθμού ενώ εδώ λύθηκε και η γλώσσα της στα γλωσσόφιλα. Γύρισμα σε πισοκολλητό όπου με την θέα αυτής της υπέροχης κωλάρας κατέθεσα εντός!!Ναι!Ναι!

Χαλάρωση κουβεντούλα όπου μου είπε ότι θα είναι εδώ για ένα μήνα περίπου ενώ της σύστησα και κάποια νησιά για διακοπές.

Για συμπέρασμα και με την άδεια του συναγωνιστή Macallan θα χρησιμοποιήσω το σχόλιο του στο σχετικό νήμα : "τα πιπινια δε περιμενουμε να κανουν παπαδες. Το φρεσκο μουτρακι τους θελουμε, το σφιχτο κορμακι τους και το ροζ μουνακι τους. Αρκει να εχουν ορεξη να γαμηθουν και να μη λουφαρουν" το οποίο ταιριάζει απόλυτα για την περίπτωση. Το κορίτσι είναι πανέμορφο και γλυκό, και το σέρβις καθαρό gfe!!


Καλά να περνάτε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 YIANISRUS, Chaos666, old boy και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2017
Εκτος απο το cowgirl, την ιδια ακριβως εμπειρια ειχα κι εγω. Καιρο ειχαμε να δουμε τετοιο αστερι, και αθωα και ομορφη και γλυκεια και να μη κλεβει στο σεξ. Εγω την τελευταια που θυμαμαι με τετοια χαρακτηριστικα ηταν πριν δεκα χρονια η ντοριν στον ιδιο οικο.
17 Ιουνίου, 2017
ολαλαααααααααααα Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2