Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκίνησα στοχευμένα να να τσεκάρω αυτό το καινούριο μωρό από την Ουκρανία.Η Βαλεντίνα λοιπόν είναι μια ψηλή ξανθιά εντυπωσιακή κοπέλα 28 χρονών....σώμα με καμπύλες 2 άρι στήθος μπουτάρες και κωλάρα μέσα σε ενα δυκτιωτό fishnet....εμπιστεύομαι τις κριτικές του προφέσσορα και του σμύρνη οπότε και πέρασα...ήρθε η γυναικάρα μετά από 10 λεπτά...είχε συνεχόμενα δωμάτια σαφώς κουρασμένη...ήρθε όμως επάνω μου και αρχίσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα...φιλούσε άψογα το μωρό....μετά πέρασε σε αρχιδογλείψιμο αρκετής διάρκειας....η πίπα της υγρή χωρίς δόντι αλλά κάπως αγχωτική....ρουφούσε γρήγορα κάτι που δε προτιμώ....αλλά άνετα σε τελειωνει με τη σωστη καθοδήγηση....τη σταμάτησα και τη γύρισα πλάγια όπου της άρχισα ένα γλειφομούνι στο μυρωδάτο μουνάκι της...αναστέναζε από καύλα....ήμουν έτοιμος να χύσω...με αυτά τα βογγητά και σε συνδιασμό με το ομορφο προσωπό της....μου πέρασε καπότα και εγω όρθιος στο πάτωμα την έστησα σε doggystyle όπου εκεί η θέα είναι απόλαυση..κωλάρα μεγάλη λεία απαλή..της άνοιγα τα κωλομέρια..έιχε στηθεί άψογα με σπάσιμο της μέσης πορνοστάρικη...η κωλοτρυπίδα της ήταν δουλεμένη αλλά δε τη δινει...την έχυσα με ανοιχτά τα κωλέρια βαθιά στο μουνί της....σίγουρα χρήζει βελτίωσης σε πολλά στο κρεββάτι.....αλλά σε καμία περίπτωση το μωρό δεν είναι αδιάφορο....γυναικάρα....ελληνικά δε ξέρει και είναι λιγομίλητη....αν δεν εξαφανιστεί που έτσι άκουσα..θα τη ξανατιμησω σίγουρα...αν αφεθεί λίγο παραπάνω και έχει πολλά ακόμα να προσφέρει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Φιλαράκι λές οτι της έκανες γλυφομούνι...Και ποιο πριν λές οτι είχε συνεχόμενα δωμάτια. Πως γλύφεις μια γυναίκα σε μια περιοχή οπου έχουν ακουμπίσει ένα κάρο ψωλές με τον όποιο ιδρώτα βγάζει ο καθένας?? Money Mouth Δέν φοβάσαι μήν κολήσεις κάτι?
Αποκλείεται η κοπέλα να κάνει μπάνιο μετά απο κάθε συνεδρία αλλά και μπάνιο να έκανε...ξέρω γω...και πάλι είναι κάπως..
Φιλικά
(Updated: 18 Ιουνίου, 2017) 18 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη διαβαζω καιρο το site,εχω παρατηρησει του Κλεοβουλου του αρεσει το βρωμικο sex
A7
Alex_F 73
18 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα μετά από κάθε συνεδρία πλένεται στάνταρ τοπικά...ακούγεται η ντουζιέρα....τώρα όντως το γλειφομούνι έχει κινδύνους....με ιερόδουλες....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3