Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46406
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν γράψω αυτή την φορά εν συντομία την κριτική μου να πω ότι η συνάντηση έγινε αρχές Δεκεμβρίου του 2015. Μάλιστα... πριν 1 1/2 χρόνο περίπου.
Είναι μία από τις πολλές κοπέλες που έχω δει αλλά δεν έχω γράψει κριτική και επειδή το όφειλα, κάλλιο αργά παρά ποτέ. Γλώσσα
Δεν θα κάνω κριτική-κριτική στην Αγγελική με την έννοια της κριτικής που κάνουμε σε ένα Call Girl, αλλά μέσω αυτών που θα γράψω
θα αναδειχθεί ο ίδιος ο χαρακτήρα αυτού του όμορφου ανθρώπου.


Ανταλλαγή μηνυμάτων μέσω κινητού, γρήγορη συννενόηση και ραντεβού στις 19:00 (ημέρα δεν θυμάμε) στο Bill.
Συνήθως είμαι 15 με 20 λεπτά πιο νωρίς ώστε να έχω πάρει δωμάτιο και να ενημερώσω την κοπέλα.

Φτάνω στις 18:40 περίπου στο Bill, και πάρκιγκ μέσα δεν υπήρχε, οπότε αρχίζω να ψάχνω στους γύρω τριγύρω δρόμους να παρκάρω.
Πέρνω όμως τηλέφωνο και ενημερώνω την Αγγελική ότι είμαι έξω από το ξενοδοχείο και ψάχνω πάρκιγκ. Ευτυχώς ήθελε ακόμα 5 λεπτά
να φτάσει.

Την ώρα που περνάω από ένα στενό απέναντι από το Bill, πετάγεται ένα αυτοκίνητο από στάθμευση και με χτυπάει στην πόρτα.
Αμαν γκαντεμιά...
Ο τύπος βγαίνει χεσμένος από μέσα και αποδείχτηκε ότι ήταν ένας 16άχρονος που πήγε να "κλεψει" το αυτοκίνητο των γονιών του
για να πάει βόλτα μαζί με τον φίλο του.
Ξαναπαίρνω τηλέφωνο και ενημερώνω ότι κάτι μου συνεβει. Η Αγγελική έχει ήδη φτάσει και περιμένει στο lobby του χοτέλ.
Με ρωτάει εάν θα αργίσω. Της λέω, "δεν με ξέρεις, αλλά εάν πιστεύεις ότι είμαι ΟΚ άτομο, πάρε δωμάτιο και έρχομαι όσο πιο γρήγορα γίνεται".
"ΟΚ", μου λέει.

Η ώρα είναι ήδη 19:20 και προσπαθώ να βρω άκρη με τον πιτσιρικά που είναι τρομοκρατημένος. Με τα πολλά ξεμπερδεύω στις 19:35
αφού έχω ήδη παρκάρει το αυτοκίνητο και τρέχω στο δωμάτιο όπου με περίμενε η Αγγελική.

Μπαίνω μέσα, και βλέπω μία χαμογελαστή, πανέμορφη, elegant ντυμένη κοπέλα να με περιμένει.
Ζητάω 1000 συγνώμη, και την ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και πήρε από μόνη της δωμάτιο χωρίς καν να με ξέρει
και χωρίς καν να γνωρίζει εάν έλεγα αλήθεια ή ψέμματα, με το ρίσκο να μην εμφανιστώ ποτέ και να πληρώσει και από την τσέπη της
το δωμάτιο. [b]Και μόνο για αυτό... [color=red]είναι Κυρία με το "Κ" κεφαλαίο..!![/color][/b]


Αφού κάνω στα γρήγορα ένα ντουζάκι (η Αγγελική ήδη έχει κάνει και με περίμενε με την πετσέτα), με τραβάει στο κρεβάτι και
ξεκινάει ο αγώνας. Το κορμί της ήταν στις αναλογίες που μου αρέσει μία γυναίκα. Το δέρμα της απαλό και το χαμόγελό της σε
σκλαβώνει.

Τι μπορώ να θυμιθώ μετά από 1 1/2 χρόνο... τα πάντα. ¨οταν κάποιος περνάει καλά, θυμάτε τα πάντα. Έτσι και εγώ θυμάμαι
ότι τα φιλιά της βαθειά με γλώσσα, η πίπα της ήταν ωραία ζουμερή, το νινί της μύριζε υπέροχα και το τίμησα δεόντως. Παρόλ
που είχαμε λιγότερο από 20 λεπτά διατιθέμενο χρόνο, αλλάξαμε αρκετές στάσεις με εμένα να τελειώνει στο ιεραποστολικό
βγάζοντας το προφυλακτικό και τελειώνοντας στο σώμα της.

Ήδη ο χρόνος είχε ξεπεραστεί. Η ώρα ήταν 20:05. Μου λέει ότι δεν θα είχε πρόβλημα να κάτσει παραπάνω μετά από αυτό
που μου συνέβει και καθυστέρησα, αλλά δυστηχώς είχε άλλο ραντεβού κανονισμένο και θα έπρεπε να φύγει και μάλιστα
γρήγορα για να προλάβει να είναι στην ώρα της. Εννοήτε ότι ούτως η άλλος δεν είχα την απαίτηση να κάτσει παραπάνω
από το ήδη προκαθορισμένο μας ραντεβού, καθότι ο μόνος που δεν έφταγε ήταν η ευγενέστατη Αγγελικούλα.

Την ευχαρίστησα για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και πήρε δωμάτιο χωρίς καν να ξέρει πιος είμαι και ότι θα ήθελα
ειλικρινά να την ξαναδώ υπό άλλες πιο ευνοικές συνθήκες. Πράγμα το οποίο ποτέ δεν έγινε δυστηχώς αλλά επιφυλάσσομαι..!!



Η βαθμολογία μου είναι αυτή καθότι το σύστημα δεν με άφηνε να βαθμολογήσω παραπάνω.
Οπότε εάν μπορούσα θα την βαθμολογούσα ως εξής:

Εμφάνιση (πρόσωπο)* 9

Εμφάνιση (σώμα)* 8,5

Γενική συμπεριφορά* 10

Επικοινωνία* 8

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 9

Σχέση απόδοσης/τιμής* 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BoMbAsTiC, fouxter, Jorge73 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2017
Τι σε έπιασε τωρα και άρχισες να γράφεις απομνημόνευματα Χμμμ;
17 Ιουνίου, 2017
Ναι αλλα με τον πιτσιρικα τελικα τι εγινε? Στην μεση μας αφησες Μεγάλο χαμόγελο
S
Sc0rpi0s
17 Ιουνίου, 2017
Δεν μας ειπες. Ο πιτσιρικας σε αποζημιωσε ? Γιατι απ ολο το κειμενο αυτό καταλαβα ότι σ' εκοφτε . Αααα Ππουσαι. Η Μαρκησια εχει αυξησει το δωρακι.
18 Ιουνίου, 2017
Για τα πιο φρέσκα να μας γράψεις Κουλ ξέρεις εσύ Μεγάλο χαμόγελο
18 Ιουνίου, 2017
Για όσους ρωτούν ή έχουν απορία με το ατύχημα...
Ο πιτσιρικάς εννοήτε ότι δεν ήθελε να καλέσω την αστυνομία εφόσον 1) ήταν ανήλικος, 2) δεν καλύπτοταν από την ασφάλεια.
¨Εβαλε συγγενικό του πρόσωπο (χωρίς να το μάθουν οι γονείς τους) και του έκανε δήλωση. Με λίγα λόγια, είπε ότι αυτός με χτύπησε και όχι ο πιτσιρικάς.
Το αυτοκίνητο πήγε, φτιάχτηκε, και πληρώθηκε από το συγγενικό πρόσωπο.

Για όσους ρωτούν ή έχουν απορία γιατί γράφω τώρα μετά από καιρό...
Μόλις βρίσκω όρεξη και χρόνο γράφω. Αποφάσισα λοιπόν να αρχίσω να γράφω πλέον τα πάντα, για να ΜΗΝ κουνιούντε κάποιοι (και ΔΕΝ εννοώ τον Polax)
ότι επειδή και καλά έχουν αυτοί κριτικές, όλοι οι άλλοι δεν έχουν.

Για όσους ρωτούν για τα "φρέσκα"...
Έπεται συνέχεια για αυτό μείνετε συντονισμένοι με τον Έλληνα Καλόγερο. Χαμόγελο
T
The_Greek
18 Ιουνίου, 2017
Φίλε είναι εύκολο να μου στείλεις το τηλέφψνο της σε pm γιατι δυσκολεύομαι να το βρω?
18 Ιουνίου, 2017
ερχεται και στο bill ???? δεν το ξερα αυτο Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
22 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το τηλ της Ανγκελικής 24??
24 Ιουνίου, 2017
Πως θα μπορούσαμε να επικοινωνήσουμε με την κοπέλα?
25 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τηλεφωνακι απο αγγελικη 24.εαν σου ειναι ευκολο.
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2