Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Sex Studio 43766
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εδω και καιρο εβλεπα τις φωτογραφιες της κοπελας και ηθελα να παω να την δω, αλλα δεν βολευαν τα προγραμματα. Σκεφτομουν κι οτι δεν εχει γινει ανανεωση φωτογραφιων οποτε παιζει πλεον να εχει αλλαξει, αλλα τελικα μπορεσα και πηγα προχθες αργα το βραδυ.
Ηταν μαζι με την Ελενη, η οποια δεν ειναι του γουστου μου.
Αμεσως μολις ειδα την Αντρεα περασα. Η τσατσα την ελεγε Αντριαννα, κατι που δεν με νοιαζει. Πληρωσα και περασα στο δωματιο, ωραιο, μεγαλο, με τουαλετα και καθρεφτη. Η κοπελα ηρθε λιγο μετα το μπανιο μου. Ειδαμε λιγο τα εργαλεια, το στουντιο δεν εχει καλους δονητες, παλι καλα που ειχα το στραπ μου μαζι μου αλλιως θα ειχα δωσει τσαμπα τα 80Ε. Ας το προσεξουν αυτο!
Η κοπελα εχει υπεροχο προσωπο, ειναι ξανθια με φακιδες, πανεμορφα ματια με προσεγμενα φρυδια και χαμογελο που την κοιτας και σταματαει ο χρονος. Εχει μικρα βαζυκια στητα, ωραιο κωλαρακι και πολυ ωραια ποδια, ωραιες γαμπες (ηταν λιγο αξυριστες) και πολυ ωραια ποδια/πελματα, με φλεβες και χωρις καθολου λιπος, η περιοχη ηταν καυλα με ωραιο πεντικιουρ. Εμφανιση μουναρας πιτσιρικας τουριστριας.
Αρχισαμε να συζηταμε το προγραμμα, επεσα για ποδολαγνεια. Της ζητησα να βαλει δαχτυλο, κατι που εκανε με σχετικη απειρια. Της εδωσα οδηγιες και προχωρησαμε. Εγλυψε αρχιδια αλλα δεν πηγε παρακατω, ηταν αρνητικη με εναν λιγο ενοχλημενο τροπο σε ολες τις αντιδρασεις της γενικα στη συνεδρια. Μετα της εδωσα το στραπ μου και της το φορεσα. Καναμε μια σταση στα 4 στο πατωμα, μια αυτη στα ισια, μια εγω απο πανω, οπου ειχε βαλει το χερι της μπροστα μην τυχον και χυσω και ειχε γυρισει το κεφαλι της. Σε γενικες γραμμες ηταν ξυνισμενη, φιλια δεν παιζουν ουτε πεταχτα αλλα γαμαγε ωραια και δυνατα. Της ειπα να κανουμε κι αλλη σταση και μου ειπε: Εχουμε και χρονο... Δεν ημουν μεσα ουτε 15 λεπτα, σε προγραμμα των 80Ε, σε αδειο στουντιο!! Οταν ακουσα κι αυτο μου περασαν διαφορες σκεψεις του στυλ να ξεκινησω μια κουβεντα μαζι της ή αν θα καταφερω τελικα να χυσω με την ξενερα που εφαγα. Τελικα την σηκωσα ορθια στο κρεβατι και με πατησε στη μουρη. Της εγλυψα την ποδαρα κι εχυσα στο λεπτο. Πριν τελειωσουν οι σπασμοι ειχε βγει απο το δωματιο!! Μαυρο δυστυχως. Κριμα γιατι αο εμφανιση σκιζει! Ισως σε καποιο προγραμμα που να μην ειναι ανωμαλο να ειναι καλυτερη βεβαια!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ρεμαλι 3000

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού