Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι φωτογραφιες της κοπελας που δεν εχουν επεξεργασια με εβαλαν στο τρυπακι οτι πρεπει να ειναι γυμνασμενη, που μου αρεσει, οποτε διαβασα και τις κριτικες των συναγωνιστων κι εκλεισα ραντεβου. Πολυ ευκολα, με λιγα μηνυματα, την ωρα που με βολευε.
Μολις ανοιγει η πορτα βλεπω πραγματι τους κοιλιακους της φωτογραφιας... κι ενα χαμογελαστο ομορφο προσωπο απο πανω τους. Λιγο πιο μεγαλη απ΄οτι περιμενα, χωρις να ειναι μεγαλη, πρεπει να ειναι καπου στα 30. Το προσωπο της ειναι ομορφο και ειχε κανει διακριτικο βαψιμο. Τα βυζια της ειναι μικρα και στητα, ο κωλος της πολυ μικρος, οτι πρεπει για καποιον που θελει να νιωσει οτι πηδαει πιτσιρικα και ειναι και πετρα! Μου μπηκαν σκεψεις να την παρω πρωκτικο αλλα ειχα αλλο στοχο. Τα ποδια της ειναι ωραια αλλα οι γαμπες καλαμακια. Απο επικοινωνια πολυ φτωχα τα πραγματα, αλλα μεσα στην ορεξη! Με τη μια με επιασε αγκαλια, φιλια και με εστειλε στο μπανιο. Μου ζητησε και τα λεφτα πριν το μπανιο. 180 η ωρα, εδωσα 200 και ειχε και ρεστα. Βγαινω απο το μπανιο και της δειχνω το στραπ μου, μου λεει αλλα 20Ε. Δεν αρχιζουμε καλα.... σκεφτηκα. Της εδειξα οτι στο σαιτ δεν χρεωνεται σαν εξτρα υπηρεσια αλλα δεν πτοηθηκε, ουτε βοηθησε η ελειψη της στα αγγλικα, την οποια οποτε θελει εκμεταλευεται. Αλλα αυτο το σωμα δεν το αφηνα! Αρχισα να της γλυφω ολο το σωμα, απο τα βυζια επεσα στην κοιλια, τη γυρισα κι εγλυψα την κωλαρα της, τα ποδια, τα χερια της, ολα. Αυτη επεσε μολις βρηκε ευκαιρια και πηρε πιπα. Της επιασα το κεφαλι και το καρφωσα στον πουτσο μου, δεν μπορεσε να τον παρει ολον. Την αφησα λοιπον να κανει τα δικα της. Την εβαλα να γλυψει αρχιδια, δυστυχως κωλο ουτε κατα διανοια. Μετα αρχισε να βαζει δαχτυλακι, εχει νυχια αλλα δεν με ενοχλησε καθολου, το εκανε πολυ καλα. Υστερα μπηκε με το στραπ, μολις ειδα την τελεια κοιλια απο πανω μου να με πηδαει ετσι και την προσωπαρα της να χαμογελαει καυλιαρικα εχυσα. Ενω ειδε οτι χυνω και προσπαθησα να της τα ριξω στο στομα σαν υπηρεσια που παρεχει, δεν εκανε καμια κινηση και το απεφυγε. Δεν της ειπα τιποτα καθως η επικοινωνια δεν βοηθουσε. Πηγα για μπανακι και γυρισα παλι. Δευτερος γυρος με φουλ γλυψιμο απο εμενα παλι σε ολο το σωμα, την εστηνα οπως ηθελα κι εγλυφα οτι ηθελα. Σωματαρα!! Για καποιους που με εχουν ρωτησει κατα καιρους για γυμνασμενες κοπελες, πηγαιντε σε αυτην, πιο γραμμωμενη κι απο τη Τζεσικα! Αυτη μετα εκανε πιπα διαρκειας, μετα παλι στραπ, δαχτυλο, σε ωραια και χαλαρη φαση. Σε μια τετοια ωραια φαση ειδα την ωρα, θυμηθηκα οτι ειχα ενα ραντεβου μετα αποφασισα να φυγω αχυστος στο δευτερο γυρο με δικια μου πρωτοβουλια, η κοπελα το παλεψε.
Χαιρετουρα φιλικη, ειπε θα κατσει 10 μερες. Προλαβετε!
Το ξενοδοχειο στην παραλιακη, δεν υπαρχει στη λιστα του σαιτ για κριτικη, μια χαρα και η υποδοχη διακριτικη, οι υπαλληλοι δεν ενοχλησαν καθολου, το παρκιν πολυ ανετο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού