Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21445
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζω το φόρουμ καιρό, δεν έχω ξανακάνει κριτική (κακώς).
Η ημερομηνία συνάντησης είναι τυχαία , γιατί δεν τη θυμάμαι και γιατί οι συναντήσεις ήταν συνολικά πάνω από πέντε-έξι.
Για όλες ισχύουν τα ίδια : η κοπέλα είναι τέλεια επαγγελματίας και ό,τι περιμένεις παίρνεις. Το πρόσωπό της είναι το σούπερ ατού, το σώμα της είναι πολύ θηλυκό χωρίς να είναι με τίποτα "γεμάτη". Η συμπεριφορά της είναι πολύ ευγενική και ευχάριστη, τα αγγλικά όμως επιεικώς φτωχά και η όποια συνεννόηση δύσκολη χωρίς το translate. Πίπα με άριστη τεχνική, dt προσπαθεί και συνήθως το καταφέρνει, θετικό ότι χέρια ούτε πλησιάζει. Στα κυρίως, πολλή συμμετοχή όταν είναι από πάνω, ενίοτε τελειώνει, ανάλογα με την διάθεσή της και την "κούραση" της ημέρας. Στο doggy που είμαι φαν, η θέα είναι αψογη. Κάποιες φορές που αργούσα πολύ να τελειώσω, δεν εγκατέλειπε, ξαναγύριζε χωρίς να της το ζητήσεις σε πίπα άνευ και το αίσιο τέλος ερχόταν άμεσα με χύσιμο κυρίως στο στήθος της. Τα χρήματα ποτέ δεν τα ζήτησε στην αρχή, δεν ξέρω αν είναι πάγια τακτική ή αν "κόβει φάτσα". Στα θετικά η πολύ άνετη συμπεριφορά με GFE χροιά και η ακρίβεια στα ραντεβού, με την οποία εχει εμμονή, max να αργήσει 5 λεπτά. Η κριτική μου είναι λίγο ετεροχρονισμένη γιατί εχει μήνες που έφυγε και είναι άγνωστο αν θα επιστρέψει αλλά είπα να ξεκινήσω από αυτή την κοπέλα που, για τα δικά μου γούστα, είναι VFM 10/10, κάτι που πιο πριν είχα σκεφτεί μόνο για τη Dimitra. Να είστε όλοι γεροί και να πηδάτε.

(Το σύστημα δε μου επέτρεπε υψηλότερες βαθμολογίες)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, TotalD και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού