Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική και εμένα, που αλλού στο μοναδικό μέρος των Χανίων που μπορείς να χαλαρώσεις πέρα απο τα μπιτσόμπαρα πλέον που καλοκαίριασε. Έχοντας ενημερωθεί για την Μπέλλα οτι βρίσκεται στην πόλη μας αποφάσισα μετά απο μέρες ξηρασίας να παω να πώ και εγώ ένα γειά. Η υπηρεσία γνωστή ευγενικότατη μου παρουσίασε την Μπέλλα η οποία μόλις με είδε για κάποιο περίεργο τροπο χάρηκε και με παρότρινε να περάσω μαζί της. Εγώ βέβαια ήμουν ήδη αποφασισμένος απλώς είπα να το παίξω λιγάκι δύσκολος. Με συνοδέυει η τσατσά στο διπλό του οίκου και της δίνω το 30αρακι. Μετα απο μερικά λεπτά έρχεται και η κοπέλα ορεξάτη κρατόντας στο χέρι ενα προφυλακτικό και μια κρέμα. Εγώ ξαπλωμένος και δίχως προειδοποίηση μου όρμιξε. Αφού μου έγλυψε καλά τον λαιμό μου και τις ρόγες μου και με εκανε τουρμο, περνάει λάστιχο και ξεκινάει βαθυά καυλωτική πίπα που έχασα το φώς μου Προσκύνημα Μετά απο μερικά λεπτά για να μην έχουμε ανεπιθήμιτο τέλος την σταμάτησα και την γύρισα στα 4. Αφου περιεργάστηκα καλά το πίσω μέρος της χώθηκα βαθυά και ξεκίνησα άγριο καταχτύπι. Η κοπέλα είχε στυθεί άψογα και η τριβή ήταν το κάτι άλλο. Αλλαγή στάσης με την Μπέλλα απο πάνω και με θέα τις βυζάρες της να δίνουν ρυθμό. Όποιος σκέφτεται να πάει με την κοπέλα πρέπει οπωσδήποτε να την βάλει απο πάνω και θα με θυμηθήτε! Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με σφυροκόπημα με την Μπέλλα να μου χουφτώνει δυνατά τον κώλο μου και όπου ήρθε το τέλος. Ήταν ένα πολύ ωραίο 20λεπτο.. Αυτά απο μένα, συστήνω την κοπέλα και επιφυλάσομαι για περισσότερες κριτικές... Καλό βόλι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Glikoula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού