Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εμφανίσιμο πιπινάκι με καστανοκόκκινο μαλλί και στητό στηθάκι, όμορφο κώλο.
Το δωμάτιο του "ανακτόρου" καθαρό αλλά δεν έχει κρεμάστρα για ρούχα. Με το που γδύθηκα ήρθε αμέσως η μικρή. Έβγαλε το στριγκάκι μένοντας γυμνή της μια και σαλονάριζε τόπλες λέγοντας ένα "τι κάνεις ?"
Στο επόμενο δευτερόλεπτο έσκισε το προφυλακτικό και πάσχιζε να το φορέσει πριν καν αποφασίσει να μου σηκωθεί.
Κινητοποίησα ενστικτωδώς τα χέρια να αρχίσουν τις θωπείες για να μην χάσω το παιχνίδι από την αρχή.
Ωραίο δέρμα και πολύ σφιχτό κορμάκι και η ανόρθωση επετεύχθη. Ήρθε από πάνω για αρχή και άρχισε να κουνιέται άτεχνα, άγαρμπα, άτσαλα σκυμένη με μόνο θετικό τα νεανικά της βυζάκια στο στόμα μου.
Την γύρισα ιεραποστολικό και εκείνη αμέσως έβαλα τα πόδια της ανάμεσα μας. Συνέχισα αρκετά χαιδεύοντας στήθη, κοιλιά, κώλο κοιτώντας το πλήρως απαθές πρόσωπο της. Ελα της λέω στα 4 και γύρισε, στήθηκε καλά, σφυροκοπήθηκε καλά αλλά το τέλος δεν ερχόταν. Οπότε σταματώ "τέλειωσε ?" με ρώτησε "όχι της είπα έλα ξάπλωσε πάλι" και εκεί έβγαλε ένα "ουφ!" δηλώνοντας εμφανώς την δυσανασχέτηση της γιατί το μαρτύριο της θα συνεχιζόταν. Έβαλε πάλι τα πόδια της πάνω για να μην έχω στενή επαφή μαζί της σνέβασα ρυθμό άνοιξα και τα πόδια της και ολοκλήρωσα.
Βιαστικά τραβήχτηκε, ντύθηκε, έφτιαξε λίγο το μαλλί και έφυγε λέγοντας ένα σκέτο "γεια σου".

Πλήρως αμέτοχη και δείχνει την βιασύνη της. Όμορφο, πολύ σφιχτό κορμί που χαίρεσαι να χαϊδεύεις. Την αλλάζεις στάσεις χωρίς πρόβλημα. Θα μπορούσε να ήταν κούκλα από σιλικόνη. Δεν θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.713
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ThE, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού