Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη καταδρομικη στο εν λογω μαγαζι το οποιο δεν ειχα ξαναεπισκευτει ποτε στην μπουρδελοκαριερα μου.Ειχα παει με στοχο την Ιριδα-Ιρις.Ετσι αφου εμαθα οτι παιζει πρωι σημερα βουρ για το μαγαζι.Το μαγαζι αυτο ειναι μακρυα απ τα υπολοιπα μπουρδελακια και αυτο ειναι καλο και για να μην δινεις στοχο και για να εχεις την ησυχια σου.Ουσιαστικα προκειται για στουντιο στα 20 ευρω.Χτυπαω το κουδουνι και μπαινω στο θεοσκοτεινο σαλονι.Μιλαμε δεν εβλεπα ουτε την μυτη μου μεχρι να προσαρμοστουν τα ματια μου στο σκοταδι.Η τσα2 μου λεει εχω δυο κοπελες την Ιρις και μια αλλη.Βγαινει πρωτα η αλλη και μετα η Ιρις.Η Ιρις ειναι μια μιλφαρα κοκκινομαλλα,με πλαστικο βυζο με πεταχτες ρωγες και κωλο με καποια κυταρριτιδα καθως δεν ειναι και μπεμπεκα και εκφυλο κατ εμε προσωπο.Ηλικια πιστευω 37-40 οπως την εκοψα.Καταγωγη καποιοι λενε πως ειναι Ελληνιδα αλλα εμενα μου φανηκε για Ανατολικομπλοκιτισα που απλα ειναι χρονια στην Ελλαδα.Προγραμμα ανακοινωθηκε ολα πλην κωλου.Εδωσα το μπλε και περασα στο δωματιο στο βαθος.Το δωματιο σκοτεινο και αυτο αλλα στην πενα και τα σεντονια του και ολα και το αιρκοντισιον στην ιδανικη θερμοκρασια.Γδυθηκα και υστερα απο 4 λεπτα ηρθε το μωρο.Φοραγε μονο το στριγκακι της και ηρθε στο κρεβατι πλαι σε μενα αφηνοντας το προφυλακτικο στην ακρη του κρεβατιου.Προκατ. δεν επαιξαν καθολου και πριν προλαβω να πω κιμινο ειχε αρπαξει τη βουρτσα ακαπελα και ειχε αρχισει το τρομπονι χωρις καν να κανει ενα περασμα με μωρομαντηλο η κατι και χωρις να ρωτησει αν θελω η οχι.Εγω φυσικα δεν ειχα θεμα θα της τον εδινα ακα ετσι και αλλιως αλλα καποιος αλλος ισως να ειχε και γι αυτο ενημερωνω.Η πιπα της ηταν ρουφηχτη και υγρη σε ολη τη διαδρομη στον κορμο μεχρι βαθος.Αρχειδια δεν εγλυψε δεν ξερω αν το κανει γενικα.Οταν αισθανθηκα ετοιμος την εκοψα για να μην της τα δωσω στο στομα και της ειπα για σεξ.Πηγε να στηθει στα τεσσερα αλλα εγω την εβαλα ιεραποστολικο για να γλυφω τους πλαστικους βυζους.Μπηκα μεσα της ηταν οντως πολυ στενη και αρχισα να παλινδρομω γλυφωντας παραλληλα τους βυζους και γραπωνοντας τους με τα χερια μου.Δεν ειχε το παραμικρο θεμα με την ενασχοληση μου με τα βυζια της.Τα βυζια της λενε αλλοι συναγωνιστες οτι ειναι πολυ κακοφτιαγμενα κλπ και οντως δεν εχουν καμια ομοιοτητα με φυσικα, μου θυμισαν λιγο τα αντοιστιχα της Χριστινας Καζακσταν για οσους ξερουν αλλα εμενα δεν με χαλασαν καθολου.Επισης της εγλυφα και το λαιμο και επισης ηταν δεκτικη και ανταπεδιδε με καποια γλυψιματα στο αυτι μου και στο λαιμο.Το κρατησα μονο σε αυτη τη σταση καθως την ειχα καταβρει μεχρι το τελος.Οταν βγηκα το προφυλακτικο σχεδον πηγε να βγει λογω της στενοτητας του αιδειου της.Σηκωθηκα και πηγα να πλυθω ενω αυτη εβαλε το στριγκακι της ειπε ενα γεια-ευχαριστω και αποχωρησε.
Υ.Γ 1)καθ ολη τη διαρκεια επαιζαν απο μεριας της καποια "μμμ" και "μμμ" εντελως μηχανικα αλλα δεν με χαλασαν καθολου.
2)Ειχα ακουσει απο συναγωνιστες οτι ειναι πολυ ομιλητικη στο δωματιο...εγω δεν ειδα κατι τετοιο ολες και ολες πρεπει να ειπε 3-4 κουβεντες και αυτες σιγανα μεσα απ τα δοντια της που λεμε αλλα επισης δεν με χαλασε καθολου του ναντιον θα ελεγα.
Για μια φορα σιγουρα την προτεινω,για δευτερη-τριτη αναλογα τα γουστα...Αυτα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίρις
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2017
Ωραια κριτικη τυπε μου.
Αυτη κανει τελειωτικο στο στομα;
17 Ιουνίου, 2017
Αναφερθηκαν ολα πλην κωλου και απο οτι ειδα και στην πιπα συνεχιζε ακαθεκτη οποτε δεν θα ειχε θεμα να τα παρει προφανως...
17 Ιουνίου, 2017
Θα παω για αυτοψια τυπε μου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3