Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα στις 17.55 . Βόλτα στα κεντρικά της Φυλής καθώς και Φιλιππίδου και Φωκαίας . Ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στο σαλόνι όπου είχε άλλους 4 συναγωνιστές , όλοι είχαν δει την Άντζελα (μελαχρινή χοντρούλα )και περίμεναν να δουν την Βαλεντίνα που βρισκόταν στο δωμάτιο .
Βγήκε , όλοι βλέποντας την έφυγαν αμέσως... ξανθιά ουκρανή μίλφ ψηλή(κοντά στο 1.80 χωρίς τακούνια), φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό φόρεμα που δεν μπορούσε να κρύψει πολλά , ο ορισμός της νταρντάνας ,μπουτάρες αφράτη κωλάρα , βυζάκι 2άρι μαλακό , πολύ ωραίο πρόσωπο τουλάχιστόν για τα γούστα μου , ενώ όπως είδα και μετά στο δωμάτιο τα έχει κάνει τα μπανάκια της μίας και είναι εμφανής η διαφορά στο χρώμα εκεί που καλύπτει το μαγιό της. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .
Πρόκειται για την Βαλεντίνα που εμφανίστηκε πριν 4 εβδομάδες στο Ρεμούνδου 21 (δούλεψε 3 μέρες)και στην συνέχεια δούλεψε μαζί με την άλλη ξανθιά μιλφ την Αντριάνα στο Πιπίνου 65 . Πέρασα για να την δοκιμάσω μίας και ήταν ένας από τους δύο λόγους που τσάρκαρα , αν και θα προτιμούσα να την δοκιμάσω στο Φιλιππίδου και όχι σε αυτόν τον οίκο. Ψιλά γράμματα ...
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και σχεδόν αμέσως μπήκε στο δωμάτιο , μιλάει κάποια ελληνικά αλλά με στυλ νταλικέρη... βαριά προφορά και δείχνει κάπως επιθετική αλλά δεν είναι καθόλου ενώ και τα αγγλικά της είναι κάτω του μετρίου... Έβγαλε το φόρεμα , από μέσα δεν φορούσε εσώρουχα , κατέβηκε από τα τακούνια της , την πλησίασα με αγκάλιασε αμέσως και με έφερε κοντά της , άρχισε να με φιλάει παθιασμένα και με μανία , χαρακτηριστικό της ότι ρουφούσε την γλώσσα μου... Χουφτώματα μπαλαμούτι και από τους δύο μας στα όρθια για αρκετή ώρα μέχρι που την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, έσκυψα από πίσω της και περιποιήθηκα για αρκετή ώρα και τις δυο τρυπούλες της .
Ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου πολύ αργά και αισθησιακά και το σημαντικό χωρίς να βιάζεται καθόλου ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό , στην συνέχεια στο στήθος όπου επέμενε για αρκετή ώρα όλο και κατέβαινε , παράκαμψε αρχικά τον πούτσο μου και ασχολήθηκε αρκετά με τα αρχίδια και πάρα πολύ επιφανειακά/πεταχτά όμως με την κωλοτρυπιδα μου , στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή , βαθιά με αυξομειώσεις , αν ήταν και λίγο πιο υγρή θα ήταν όπως ακριβώς την προτιμώ , της ζήτησα να την γλύψω κάτι που έκανε πάρα πολύ πρόθυμα , έτσι για αρκετά λεπτά ικανοποιούσαμε ο ένας τον άλλο .
Της είπα ότι θέλω σεξ , αντί να σταματήσει άρχισε να με πιπώνει με περισσότερη μανία ενώ τώρα χρησιμοποιούσε και πολύ το χέρι της , προσπαθούσε να με τελειώσει. Της είπα ξανά ότι θέλω σεξ. Σταμάτησε , γύρισε έπιασε το προφυλακτικό και το άνοιξε όμως δεν το πέρασε κατευθείαν , έσκυψε πάλι και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και με έγλυφε με μανία , επιχείρησα να της τραβήξω το κεφάλι αλλά αυτή επέμενε...Με τα πολλά μου φόρεσε το προφυλακτικό και με ρώτησε πώς θέλω , της είπα ότι προτιμάει αυτή , έτσι με καβάλησε και άρχισε να κουνιέται πάνω στο καυλί μου αναστενάζοντας , δεύτερη στάση με αυτήν ανάσκελα σε διάφορες παραλλαγές και γλωσσόφιλα μέχρι πνιγμού... τρίτη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα όπου μετά από μικρής διάρκειας αλλά έντονο πισωκολλητό αφαίρεσα το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα της και τα κωλομάγουλα της.
Σκουπίστηκε με μωρομάντιλο , αργά αργά φόρεσε το φορεματάκι της , την ρώτησα αν θα δουλεύει εδώ και απάντησε αλλή φορά εδώ άλλη πιο κει άλλη πιο πέρα...στα ελληνικά αυτά... , με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20λέπτο χωρίς καμία ενόχληση και χωρίς καμία βιασύνη από πλευράς κοπέλας , νταρντάνα και μάλιστα πολύ ψηλή , καλή πίπα πολύ καλή συμμετοχή και γενικά θερμή στο κρεβάτι , το μόνο μείον ότι δύο φορές προσπάθησε να με κάνει να χύσω με πίπα... Δεν θα έλεγα οχι στο να την πάρω ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.645
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2017
+1 Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1