Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική αλλα μεσα στην εβδομάδα.Ειχε 2 φωτάκια στο κτήριο ανοιχτά, εγω πήγα στο κάτω. Δοκιμή με την Άννα. Σαλονάρει μαζί με μια μπαμπάτσικια ελένη που δηλώνει ιταλίδα και δούλευε παλιότερα στο 31. Δεν έδωσα σημασία στο πρόγραμμα που ανακοίνωσε ο τσάτσος, γιατι ειμαι λίγο παρασημοφοβικός. Η άννα ειναι μια σχετικά ψηλή κοπέλα, γυρω στο 1.70, σώμα λεπτό, αν και λίγο πλαδαρό, κώλος αρκετά καλός, πρόσωπο μέτριο προς το καλό. Βυζί ανύπαρκτο. Ελληνικά ξέρει και εχει προφορά αλβανική.
Μπαίνει μέσα, και αρχίζει να γδύνεται. Αφου τα πέταξε όλα και ξάπλωσε άρχισε να με φιλάει στο σώμα, στον λαιμό ενω φίλαγε και με γλώσσα πίσω απο τ' αυτί μου. Δάκτυλο δεχόταν στο μουνί, στο οποιο δεν εβαλε κρέμα ενω ήταν λίγο υγρό προς τα μέσα.Πίπα δεν θυμάμαι να έβαλε χέρι ,αν καιμου την έπαιζε στο μπαλαμούτιασμα πιο πρίν. Καπότα στο στόμα, οπουτην πέρασε με πίπα, ενω έπαιζε και με την γλώσσα της ανα διαστήματα. Συνήθως εχω το μυαλό μου να χουφτώνω κώλο και μουνί εκείνη την ώρα οπότε δεν θυμάμαι περισσότερα. Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω. Αρχισε να σφυροκοπάει δυνατά. Στα λόγια έλεγε οτι ψιλοπονούσε, στην πράξη εδειχνε να επιζητά πιο άγριες καταστάσεις. Οταν την γυρισα ιεραποστολικό την πήγα λίγο άγρια και δυνατά, κάτι που σιγοντάρησε και η ίδια. Δυστηχώς καπου εκει ήρθε το τέλος.

Την κοπέλα την εχω πάρει μονο μια φορά, οπότε δεν ξέρω αν έπεσα στην μέρα της. Απο τις καλές επιλογές στο δεκάρικο. Θα την ξαναδοκιμάσω στο μέλλον να ενημερώσω αν αλλάξει κατι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Επιρρεπής, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού