Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή μεσημέρι έχω κατέβει transit στη πρωτευουσσα και έχοντας ελευθερο χρόνο είπα να θυμηθω τις παλιές τσάρκες. Μετά από ενδελεχή έρευνα και έχοντας όρεξη για καμια μεγαλοκοπέλα επέλεξα συνειδητά το συγκεκριμένο ίδρυμα και για την Αλιόνα. μπάινω στον οίκο αργά το μεσημέρι, ερημιά και η τσα παρουσιάζει τα κορίτσια. Η Αλιόνα ήταν στανταράκι αλλά με ενεπνευσε και η Όλγα και είπα να τις πάρω κούρσα παρέα. Η Αλιόνα κλσσικό gilf ξανθό με μαλλί κομμωτηρίου (θυμίζει Κων/να Μιχα'ηλ όπως ανέφερε προηγουμενος συναγωνιστής) που στα νιάτα της πρέπει να ήταν μούναρος. Βυζί πεσμένο και γενικά σώμα σταφιδιασμένο αλλά είπαμε, για τους λάτρεις του είδους ό,τι πρέπει. Η Ολγα με βυζί καλό γυρω στο 3-3,5 και καλά πιασίματα έδινε και κώλο όπως ενημερώθηκα.

Περίμενα ελάχιστ σχετικά και με το που μπαίνουν τα κορίτσια διακ΄ρινω μια εξαιρετική διάθεση να τιμήσουν το 20ευρω παράβολο που κατέθεσα. Αφου τα πετάνε όλα ξαπλώνουν δίπλα μου και η Ολγα αρχίζει μια αξιοπρεπή πεοληχεία ακάπωτη ενω η Αλίνα γλυφει ρωγες χαιδευει και αρχίζει να παίζει με κωλοτρυπίδα. Εντος λεπτού έχω φτάσει στα πρόθυρα της εκτόνωσης και τις σταματάω για να μην χύσω all over. Βάζω την Αλιόνα στα 4 η οποία βογκούσε πολύ πειστικά και η Ολγα έρχεται δίπλα μου και γλύφω βυζιά και γενικά πιάνω ό,τι βρω σε στιγμή απίστευτης κάβλας. Η Αλιόνα συνεχίζει ταυτόχρονα το δαχτύλιασμα κι εχω φτάσει στο 7ο ουρανό.

Τι΄ς αλλάζω για να πάρω Ολγα από κώλο και από πίσω μου έρχεται η Αλιόνα η οποία συμμετέχει απίστευτα και με ιδιαιτερη διάθεση. Το χύσιμο ήταν εκρηκτικό. Η Ολγα με ευχαρίστησε ντύθηκε και έφυγε αμεσως ενω η Αλιόνα έμεινε στη πλάτη μου να με χαιδευει και να με φιλάει λέγοντας πόσο της άρεσε (εντάξει δεν ψαρώνω).

Συμπέρασμα: Η Αλιόνα τιμάει τα λεφτά της με το πραπάνω με διάθεση απίστευτη και πηγαία καυλα. Οποιος γουστάρει gilf νομίζω είναι μια ασφαλής επιλογη. Μετά πό καιρό στις πιάτσες των Αθηνών έκανα καλή επιλογή και θα ξαναπάω με τη πρώτη ευκαιρεία αφού στο γαμήσιο δεν μετράει (κατ εμε) η εμφάνιση αλλά η διάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2017
πουτσες μπλε μαλακιες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1