Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη έγινε μέσα στόν Απρίλη και αρχές μαίου ακολούθησε δυστυχώς και δεύτερη με τήν ίδια κοπέλαΧμμμ;.Τήν πρώτη φορά που πήγα η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι νέα στο άθλημα,απο ότι θυμάμαι τήν ανέφερε ώς Συλβάννα ενώ στήν συνέχεια εντός δωματίου το οποίο ήταν άθλιο η κοπέλα μου συστήθηκε ώς Χριστίνα.Νεαρής ηλικίας γύρω στα 20 μινιόν εμφάνιση με όμορφο έκφυλο πρόσωπο και πολύ καλό σώματάκι με τατουάζ ,ήταν ότι ακριβώς ήθελα ενφανισιακά ,το γκομενάκι μου έκανε κλίκ και πέρασα στο δωμάτιο και επειδή έφαγα σκάλωμα δέν έβαλα μυαλό και τήν δεύτερη φορά που ξαναπήγα ελπίζωντας ότι θα πέρναγα καλύτερα ξενέρωσα όμως ακόμα περισότερο απο τήν πρώτη.Η μικρή ήρθε και αφού τήν ρώτησα μου είπε ότι ήταν απο τήν Αλβανία και ότι μεγάλωσε σε ορφανοτροφείο και ότι δήθεν ότι τήν επόμενη εβδομάδα θα τήν έκανε επειδή δέν άντεχε .Στήν πράξη αυτό αποδείχθηκε σενάριο ταινίας τής Μάρθας Βούτση αφού μετά απο 3 εβδομάδες η μικρή ήταν ακόμα εκεί.Στο δωμάτιο δέν άξιζε,κλασική ξεπέτα,συνιστώ να μείνετε μακριά,υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα-Συλβάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, dimmits, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού