Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261770
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την αννουλα μετά από πολλές ΜαλακίαΜαλακία Μαλακία για παρτι τής με τις φώτο που αναιβαζει τι άλλο να γράψω όλα έχουν αναφερθεί άπειρες φορές, η κοπέλα τρελαίνεται να πηδιεται . Από την στιγμή που θα μπει στο δωμάτιο τι να πρώτο πω .
Φινετσάτη , καλό ντυμένη, φρεσκολουσμενη με ένα πλατύ χαμόγελο, τσουκ μπανακι μετά τις συστάσεις πέφτουμε κρεβάτι και αρχίζει η κόλαση .εμφάνιση ψιλολυγνη με ωραίο φυσικό στήθος , λεπτό σώμα με κωλο τι κωλο δεν χορτανεις να τον βλέπεις , να τον ζουλας και να τον γαμας έναρξη με καυτα βαθιά φιλιά λες και βλέπεις τι γκομενα σου μετά από άδεια στο στρατό, φιλαει γλυκά παντού καταλήξαμε σε 69 τέτοιο μουνι δεν μπορούσα να μην το τιμήσω , καθαρό και καλό ξύρισμένο όσο ποιο πολύ την εγλυφα τόσο καλλονές και ρουφαγε την πουτσα, Αλλά το παιχνιδι δεν σταματάει εδώ.
Αφού μου έγεινε πέτρα πέρασμα σκουφου και ντου για την κωλαρα τής . Τα πόδια τής στους ώμους μου και αρχίζω να μπαίνω σιγά σιγά στο κωλο της πολύ ωραία αίσθηση σφυχτος
ασχετος με το εάν έχει δουλευτει η όχι μπαίνω αργά και σιγά σιγά αναιβαζω στροφές μέχρι την κορύφωση δεν τον χορτανεις τέτοιο κωλο η κατάθεση δεν άργησε μέσα στη κολωρα τής.
Πήγε για μπανακι να φρεσκαρειστει και μετά μπήκα και εγώ για ένα φρεσκάρισμα στο cocial δεν παίζεται πολύ ώριμη και έξυπνη άνετα μιλάς μαζί της και ταυτόχρονα λέω και το τονίζω δεν σταμάτησε λεπτό να με χαιδευει και να φυλάει όσο καθόμαστε μέχρι να αρχίσει ο β γύρος.
Έναρξη πάλι φιλιά και κατάληξη σε 69 στο βιβλίο γύρο αφού είχα ξεκαυλωσει με την κωλαρα τής έπαιξα σε gfe ρυθμό με πέρασμα σκουφου την αναιβαζω από πάνω μου να παίξω με τα βυζια της εναλλαγή με εμένα πάνω και μόλις κατάλαβα το τέλος βγάζω καποτα και τής τα δεινω στο στόμα. Πήγε πάλι για μπανακι , έκατσα να πάρω μερικές ανάσες
Πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί τής σίγουρα θα την ξανά δω
ΤΙ ΘΕΩΡΩ ΔΥΝΑΤΟ ΧΑΡΤΙ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chrisgavros7, fouxter, anton55 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού