Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο μετά τις 8 αποφάσισα να επισκεφτώ τον οίκο εκτόνωσης της λίμπιντο στον αριθμό 73Α της Λιοσίων.Χαμόγελο

Στην βάρδια 3 κορίτσια,η Samara,η Κωσταντίνα και η Μανταλένα.Καπέλο

Η κυρία της υπηρεσίας μου ανάλυσε τα προγράμματα,διάλεξα την Samara και μετά από την απόδοση του εισιτηρίου πέρασα στο δωμάτιο με την πετσέτα που μου έδωσε η κυρία της υπηρεσίας.Κουλ

Η Samara milf γύρω στα 30 υπολογίζω με μια γέννα τουλάχιστον στο ενεργητικό της,σώμα μπαμπάτσικο με λίγα περιττά μεν αλλά όμορφα δε κιλά.Ντροπή

Στα της διαδικασίας,η περιποίηση ξεκίνησε από μέρος μου στα όμορφα ζουμερά στήθη της όπου ασχολήθηκα για λίγα λεπτά και στον επόμενο τόνο η περιποίηση έχει αμφίδρομη στα ευαίσθητα μας σημεία όπου και μείναμε για λίγα λεπτά.
Η περιποίηση από πλευράς της καλή αφού ήρθε η στύση γρήγορα και με καλά αποτελέσματα.Ντροπή

Στην στάση horse riding δεν είχαμε καλό αποτέλεσμα αφού δεν χρησιμοποίησε το σώμα της για να γίνει σωστή επέμβαση στο γεννητικό μόριο και για αυτό το λόγο την προέτρεψα να έρθουμε σε ιεραποστολική στάση με πόδια ψηλά έτσι ώστε να έχω την όλη πρωτοβουλία των κινήσεων με παράλληλη πλήρη διείσδυση στον κόλπο της.Αρχικά σε χαλαρό ρυθμό και στην συνέχεια με γρήγορο και επιθετικό ρυθμό και ανέβασμα της θερμοκρασίας αλλά και των αναπνοών η σεξουαλική ικανοποίηση ήρθε και μετά από κάποια λεπτά ήρθε και η εκτόνωση.Ματάκι

Συμπερασματικά,μια καλή περίπτωση milf για άνδρες που θέλουν να σφυροκοπήσουν χωρίς αναστολές.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Samara
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMALILEOS, diaithil1975, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελοΠολύ καλή άποψη! Επισκέφθηκα και αυτό το κορίτσι και μου αρέσει η στάση της, ένιωσα μαζί της σαν κι εγώ με μια φίλη ... θα επιστρέψω και πάλι σίγουρα!Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1