Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο κατάστημα, και δεκάλεπτη αναμονή στο σαλόνι όσο η κοπέλα ήταν δωμάτιο, η Σάσα είναι ... αναφώνησε η υπηρεσία, την οποία είχα ξανά δει και παλαιότερα αλλά ήταν κακόκεφη αν και μου άρεσε σαν γυναίκα, εμφανίστηκε ύστερα από χτυπήματα πόρτας της υπηρεσίας η Σάσα, και σαν άλλη κωλομπαρού έκατσε στο σαλόνι και μιλήσαμε, η διάθεση της και η αύρα της ήταν θετική και υποσυνείδητα κάτι μου έλεγα πως το ταμείο θα είναι θετικό στο τέλος της συνάντησης, όταν θα έβαζα το καπελάκι μου και θα αναχωρούσα κατεβαίνοντας τις σκάλες. Η υπηρεσία με τοποθέτησε στο ήδη καθαρό και παλαιό δωμάτιο.
Η Sasha με βρήκε ξαπλωμένο στο ομολογουμένως ήσυχο περιβάλλον, τόσο στο σαλόνι, όσο και στον δρόμο που έβλεπες έξω από το παράθυρο, οι ηλιαχτίδες του ηλίου έμπαινα από το λίγο ανοιγμένο παντζούρι. Η Σάσα είναι μια 50αρα όπως μου είπε γυναίκα από Ρωσία, ομολογουμένως μοιάζει με 40 όπως της είπα και έχει άψογο κορμί λεπτό με μακριά πόδια και μεσαίο βυζί με τις θηλές να βλέπουν προς τα μέσα, περί το 1,70 ύψος και κοκκινομάλλα, με ωραίο χαμόγελο.
Αρχή με κουβέντα και συνέχεια με μπαλαμούτι σαν ερωτευμένο ζευγάρι, τα πρώτα φιλιά με γλώσσα δεν άργησαν να πέσουν μετά από λίγα λεπτά και συνεχίστηκαν, η καύλα έφτασε στο κόκκινο και για τους δύο, πεολειχία χωρίς προφύλαξη και με έμφαση στο κεφάλι, πέρασε και από αρχίδια για λίγο αλλά δεν στάθηκε για πολύ, αν και μου αρέσει δεν επέμενα να συνεχίσει, έπεσαν και μερικές μπάτσες στα κωλομέρια όπου δεν διαμαρτυρήθηκε. Συνέχεια με ιεραποστολικό όπου ζορίστηκε η είσοδος καθώς παίζει να μην είχε βάλει κρέμα και δεν άφηνε βαθιές διεισδύσεις, την τοποθετώ πλαγίως και πιάνοντας την από το καπούλι της μπαίνω μέσα, εμφανώς πόναγε χωρίς έντονη δυσανασχέτηση και με έντονο ρυθμό δεν τελείωσα, εν συνεχεία μου τα ζήτησε στο στόμα να τα καταπιεί, πετάω προφυλακτικό κάτω και με μαλακία τον δίνω στο στόμα της και πραγματικά τα εξαφάνισε και δείχνει πως το γουστάρει, όχι ΄πρόσωπο αλλά μόνο στόμα να τα δώσω μου ανέφερε χαρακτηριστικά. Η υπηρεσία χτύπησε πόρτα δυο φορές αλλά δεν αγχώθηκε κανείς από τους δυο, εντελώς cool και με τους δικούς της κανόνες στις σχέσεις της με το εξωτερικό περιβάλλοντα χώρο του μαγαζιού ... κουβέντα στο κρεβάτι για χαλάρωση και την έδιωξα για να ντυθώ.
Αρνητικό πως το στόμα της μύριζε βότκα, μάλλον έχει αποτυπωθεί η μυρωδιά της βότκας στην στοματική της κοιλότητα, μια κοπέλα που με διακυμάνσεις αργές και άλλοτε έντονες αρέσκεται και δείχνει να επιθυμεί, η υπηρεσία απαράδεκτη να χτυπά πόρτες επίσης κατ' άλλα συμπαθητική και τα δωμάτια καθαρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάσα
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, ekkrhktikos, jon smith και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού