Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Υστερα απ το ναυαγιο με το πιπινακι την Νικολ ηθελα οπωσδηποτε να ξεφορτωσω καπου.Ετσι πηγα στο Ιασωνος 31 το νεο μπας και βρω τιποτα γνωριμο.Οσο ημουν στο σαλονι ρωταω την τσα2 πια κοπελα παιζει και μου λεει Κρισταλια.Της λεω δεν την ξερω θα περιμενω να δω.Ακουγωντουσαν στο σαλονι χαστουκια και λοιπες φωνες απ το δωματιο και ειχα ψιλοφτιαχτει.Μετα απο κανα 10λεπτο βγαινει μια κοντη ,χοντρη ,ξανθια με εντονα ματια νομιζω πρασινα.Την ειδα πολυ κεφατη και ξεπερασα την πολυ μετρια εμφανιση και μπηκα να αδειασω.Πριν απο μενα ειχε αλλον ο οποιος τελειωσε στα μπαμ και ετσι δεν αργησε.Μπαινει στο δωματιο και αμεσως καταλαβα οτι ειναι τρελοκομειο η γκομενα.Την ρωτησα απο που ειναι και ειπε απο Κρητη(δεν ξερω αν ισχυει παντως Ελληνικα μιλαει αψογα).Γενικα ηταν πολυ ομιλητικη.Εκανε προκατ μου εγλυψε τα βυζια και την κοιλια καθως και τα αυτια.Με καθαρισε με μωρομαντηλο καθως κανει ακα τσιμπουκι αλλα δεν την αφησα και ετσι βαλαμε καποτα.Η πιπα της ειναι περιεργη-ιδιαιτερη,φαινεται οτι την κανει με μεγαλη ορεξη αλλα δεν το πολυεχει τεχνικα.Μπαλες δεν εγλυψε δεν το ζητησα και γω.Εχετε βεβαια το νου σας γιατι εχει μια ταση να σου βαλει δαχτυλο.Εγω της εριξα πολλαπλα ακυρα αν και επεμενε...δαχτυλα να βαλει σε κανα Συριζαιο που θα γουσταρει κιολας Ναι!Γενικα στην πιπα μιλαγε πολυ ,μια τον ρουφαγε μια μιλαγε.Στο σεξ παλι ανεβηκε για λιγο απο πανω και χοροπηδαγε ατεχνα και στη συνεχεια ιεραποστολικο οπου το ετρωγε ολο και ηθελε κι αλλο η αχορταγη.Φανηκε οτι ευκολα δεινει γλωσοφιλα τα οποια δεν επιχειρησα ουτε κατα διαννοια.Την πηδαγα σε αυτη τη σταση και η τσα2 την φωναξε αλλα εισεπραξε ενα κωλοδαχτυλο απ την τανα.Μετα την εβαλα στα τεσσερα οπου το ετρωγε αλυπητα και γουσταρε και σφαλιαρες δυνατες στον κωλο και ετσι ηρθε το τελος.Πρεπει να εκατσα αρκετη ωρα στο δωματιο καθως με τις τρελες της και το μπλα-μπλα της περναει γρηγορα η ωρα αλλα πιστευω οτι ναι μεν αλλα.Εγω δεν θα την ξανατιμησω καθως δεν ειναι και του εμφανησιακου γουστου μου αλλα ισως για μια φορα προτεινεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρυσταλία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Ιουνίου, 2017) 13 Ιουνίου, 2017
Σε μένα στο Κολοκυνθούς 38 πέρα από την ανούσια και εκνευριστική πολυλογία,επέμενε ότι πήγα εκεί για να με γαμήσει αυτή,ξενέρωσα κι έφυγα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1