Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη πρωινη στο Μεταξι υστερα απο κανα 10ημερο αποχης.Ο στοχος που ηθελα να παρω ηταν η Νικολ την οποια δεν ειχα δει αλλα μου κινησαν την περιεργεια οι συναγωνιστες απο κατω.Την πετυχα ντουετο με μια Τζωρτζιανα μελαχρινο κοντοπουτανο την οποια δεν ηξερα ουτε αυτη.Επελεξα Νικολ αφου γι αυτην ειχα παει.Η εμφανιση της ειναι καλη μετριο αναστημα ,ωραιο νεανικο βυζακι,και κωλαρακι,κοκκινωπο μαλλι οπως αναφερει και ο Τομυ απο κατω.Εδωσα το καφε στην τσα2 και περιμενα στο δωματιο το μωρο.Το δωματιο αρκετα καλο για Μεταξι.Μετα απο κανα 3λεπτο μπαινει η Νικολ.Ελληνικα οντως δεν πολυμιλαει περαν απο μερικες καρμπον φρασεις του στυλ "πιπα,πισωκολλητο κλπ"δηλαδη τα βασικα που χρειαζονται για την δουλεια.Τεσπα αφου μπαινει ερχεται με χαμογελο στο κρεβατι και βγαζει το στριγκακι της.Φυσικα προκατ δεν παιζουν ουτε για δειγμα απλα περνει θεση στο πλαι σου και ετσι μπορεις να χουφτωσεις ευκολα.Καποτα σε πεσμενο και μπουκιτσι κλασικο μηχανικο και χωρις ενασχοληση με μπαλες φυσικα.Εκανε για λιγο μπουκι και ενω δεν ειχα φτιαχτει ιδιαιτερα με ρωτησε αν ηθελα κι αλλο και αφου της ειπα ναι το συνεχισε για λιγο ακομα.Ειχε γενικα μια φουρια δεν την ειδα και πολυ χαλαρη με το χρονο...Ετσι πηγαμε στο κυριως σεξ στηνοντας την ιεραποστολικα.Αφου εβαλε φουλ κρεμα μπηκα μεσα της και αρχισα να παλινδρομω.Εκει με πολυ σπαστα Ελληνικα μου ψιλοεθαβε την εταιρη εταιρα Τζωρτζιανα λεγοντας μου οτι αυτη οχι καλη και γενικα ειχε μια χαρα το οτι διαλεξα αυτην και οχι την αλλη Μαλακία .Δεν εδωσα και πολυ σημασια ουτως η αλλος δεν ηξερα καμια απ τις δυο τους αν αξιζουν και συνμεχισα.Οπως την γαμαγα της χουφτωνα τα νεανικα βυζακια της.Αυτη ουσιαστικα αμετοχη απλα καθοταν.Καποια στιγμη μου πεταει ενα "πισωκολλητο?" και της λεω σε λιγο.Κατοπιν την στηνω στην ακρη του κρεβατιου και αρχιζω να την καρφωνω με θεα την φατσα της στον καθρευτη.Παλι ηταν ουσιαστικα αμετοχη και αυτο σε συνδυασμο με την κρεμα δεν ηταν και οτι καλυτερο για ολοκληρωση.Το δε κορυφαιο ηταν οτι οπως την ειχα στα τεσσερα σε μια φαση επειδη μαλλον εβλεπε οτι δεν τελειωνα ευκολα ειχε παρει μια ποζα με το χερι της λες και περιμενει το λεωφορειο που αργει να ερθει Κεφάλι σε τοίχο! .Ε αυτο ηταν το τελικο σταδιο ειδα οτι δεν προκειται να τελειωσω με τιποτα και ετσι αφου την καρφωσα αλλο λιγο την αφησα να φυγει.Αφου με ρωτησε ενα οκ? την εκανε με ελαφρα απ το δωματιο.Ετσι αυτη η συνεδρια τελειωσε μενοντας αχυστος...Τα θετικα της ειναι οτι ειναι πιπινακι και ομορφη αλλα εκει σταματουν αυτα.Απο υπηρεσιες σχεδον τιποτα αλλα σε μενα εδειξε και σημαδια βιασυνης καθ'ολη τη διαρκεια του αγωνα.Φυσικα δεν θα ξανατιμηθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dourosladers και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού