Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηλιολουστη μερα η σημερνη οποτε οι καυλες βαρεσαν κοκκινο .
Πηρα εμμανουελα εκανα το ντουζ μου οπως και αυτη ,εβαλε τις κρεμες της και ηρθε με το μπουρνουζι της .
Πρωκαταρκτικα πολυ δυνατα με τριψιματα πανω στο κορμι μου φιλια παντου .
γλυφει τα παπαρια τα μουλιαζει οπως και τη πουτσα πεταει το σαλιο με μαεστρια και μωλις παει στ αρχιδια τα μαζευει
με τη γλωσσα απιστευτη πιπα σαν να βαζεις ηλεκτρικη σκουπα διπλα σε κουρτινα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το πηγαμε ετσι για λιγο και αρχισαμε το 69 εφτυνα την μουνα της ,την εγλυφα οπως και το κωλαρακι της
ειναι απ τα πιπινια που θες να τα γλυφεις μονο και δε θες να γαμησεις .
Μου εκανε κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια της μου ετριβε το μουνακι και το κωλαρακι της μες τα μουτρα .
Δεν με αφηνε να τη γαμησω τοση ωρα πιπα πρωτη φορα μου κανουν .
Τη σταματησα λιγο και αρχισαμε γονατιστοι και οι 2 ενα χαμουρεμα και μου πηρε το δαχτυλο και το βαλε στο σουφρακι της !!!!!!!!!!!
Με εβαλε κατω παλι πιπα και επιτελους βαλαμε καποτα με καβαλησε για λιγο στην αρχη το συνεχισε με αναποδο
cowgirl τωρα μου λεει παρε με στα τεσσερα !!!!!!!!!!!!!
Σφυροκοπημα για αρκετη ωρα αλλα ηθελα παλι να της γαμησω το στομα και ετσι τελειωσα !!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
3.656
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, black crow, CHEYENNE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
Προς τους δίπλα:
Το έχουμε καταλάβει πως έχετε κάποιο όφελος να προμοτάρετε συγκεκριμένα μαγαζά και τα κορίτσια τους.
Δεν μπορείτε να το κάνετε τουλάχιστον πιο διακριτικά; Όλο για Βριλισσού και Κωνσταντινουπόλεως γράφετε!
Δώστε και καμμιά καινούργια πληροφορία μπας και σας διαβάζουμε οι υπόλοιποι πιο συχνά.

14 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορειτε να μην με διαβαζετε αγαπητε εχουμε και κριτικες για ανεξαρτητες
αφου ειμαι πρωμοτορας μην με διαβαζεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2